Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Turystyka

21: Restrukturyzacja Air France
Koncern lotniczy Air France - KLM od kilku lat boryka się z problemami finansowymi, czego dowodem są niesatysfakcjonujące wyniki finansowe. Zeszły rok obaj przewoźnicy zakończyli łącznie z wynikiem minus 805 milionów euro netto oraz stratą operacyjną w wysokości 353 milionów euro.

22: Wyprawa w góry idealna na urlop
Kiedy zbliżają się upragnione dni urlopy zaczynamy planować , gdzie i jak spędzimy ten czas. Dla osób, które chcą spędzać wakacje bardziej biernie idealnym wyjściem będzie morze i plaża. Jednak dla tych lubiących odpoczywać aktywnie dobrym wyjściem są góry.

23: Pięć ciekawostek o Londynie
Jest takie miasto na świecie, w którym pojawił się pierwszy w historii bankomat. Jest takie miasto, w którym znajduje się najstarszy system metra, największe centrum finansowe świata, mnóstwo muzeów i stąd też pochodzi znana potrawa „fish and chips”. To pełne ciekawostek miasto to Londyn.

24: Dubrovacke Ljetne Igre - niezwykłe wydarzenie kulturalne
Doroczny, trwający 47 dni Letni Festiwal w Dubrowniku, przyciąga co roku setki tysięcy osób. Program festiwalu, umiejętnie łączący teatr, muzykę, operę i folklor, sprawi, że każdy znajdzie na nim coś dla siebie.

25: Zakopane kuszące dla turystów
Zakopane jest jednym z najbardziej znanych górskich miejsc w Polsce. Dla jednych przeludnione, dla drugich w sam raz na wakacje z partnerem, rodziną, czy też na samotne górskie spacery. Jedno jest pewne Zakopane jest dobrym miejscem zarówno dla tych chcących spokojnie spędzić urlop, jak i dla osób. preferujących aktywny tryb wypoczynku.

26: Warszawa warta poznania.
Nasza stolica Polski – Warszawa wielu z nas kojarzy się z tłumami, korkami i zabieganymi ludźmi. Ja sama przez długi czas tak odbierałam to miasto. Przerażał mnie jego zgiełk, ogrom i przestrzeń. Jednak jak się okazało nawet tak wielkie i ogromne miasto ma wiele urokliwych miejsc, które naprawdę warto zwiedzić.

27: Duma Katalonii
FC Barcelonę zna każdy piłkarski kibic. Zespół gra bajeczny football, ma w swoim składzie największe światowe gwiazdy. Wymieniając setki podań w środku pola potrafią ośmieszyć nawet najsilniejsze zespoły w Lidze Mistrzów. I właśnie dlatego mają miliony fanów na całym świecie.

28: Przez żołądek do serca turysty
Pod palącym andaluzyjskim słońcem, w otoczeniu spienionego morza i złocistego piasku posmakuj specjałów prosto z Malagi. Aromatyczna, bogata w witaminy, błonnik i kwasy omega 3 kuchnia jest pyszną wizytówką równiny Hoja de Malaga.

29: 5 informacji o Alicante, które na pewno Cię zainteresują
Będąc w Alicante, łatwo można przeoczyć interesujące miejsca lub wydarzenia. A szkoda. Zwiedzanie miasta, z jego przepięknymi dzielnicami, czystym morzem i świetnymi plażami, można rozszerzyć o kilka innych wydarzeń i miejsc w okolicy.

30: Przygotowanie do wakacji
Wakacje są najgorętszym momentem w ciągu roku, gdyż jest to typowy okres urlopowy. Przed sezonem wiele osób zaopatruje się w stroje kąpielowe. Jest to element niezbędny, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę wyjazd nad morze lub nad jezioro. Wakacje nad akwenami wodnymi są niezawodnym miejscem odpoczynku.


Strona 3 z 4
[1]   [2]   [3]   [4]  
© 2011 Artykulis.pl