Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Turystyka

11: Samolotem do Lwowa
Na Ukrainie, czyli jednym z krajów byłego bloku Związku Radzieckiego, dość prężnie działa komercyjne lotnictwo pasażerskie i cargo. Kraj ten rozwija się pod tym względem na wzór innych kapitalistycznych państw.

12: Strajki w hiszpańskich liniach lotniczych
Linie lotnicze Iberia od dłuższego czasu przechodzą kryzys. Od 4 do 8 marca 2013 rusza drugi etap strajków. Linia odwołuje ponad 1200 połączeń lotniczych.

13: 8 rzeczy, z którymi nie wsiądziesz do samolotu
Samolot to najszybszy i bardzo wygodny środek transportu. W dobie zagrożeń terrorystycznych oraz wyśrubowanych przepisów bezpieczeństwa istnieje wiele rzeczy, których nie warto pakować do bagażu podręcznego, bo nie zostaniemy wpuszczeni na pokład. O jakich rzeczach mowa?

14: Powrót na międzynarodowe niebo
Wielkim dla Iraku wydarzeniem jest po 23 latach powrót międzynarodowych lotów pasażerskich, a dokładnie powrót na Europejskie niebo, narodowych tego kraju linii lotniczych Iraqi Airways.

15: Tanie latanie na wiosnę - nowości
Wiosna rozpocznie się pod znakiem wielkich nowości wśród tanich linii lotniczych. Można powiedzieć, że Europą zawładną przedstawiciele taniego latania.

16: Góry Harz - czarownice zapraszają w Góry Harcu
Za naszą zachodnią granicą, u naszego największego sąsiada, niektórzy mówią wroga, jest wiele pięknych miejsc, które możemy obrać za punkt naszych rodzinnych wczasów, większe i mniejsze miasteczka, piękne jeziora i wyjątkowe krajobrazy górskie, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

17: Uwaga, Majówka się zbliża
Zastanawiałeś się kiedyś skąd się wzięła nazwa Majówka? Otóż pochodzi od odprawianego ku czci Matki Boskiej święta kościelnego, będącego nabożeństwem majowym.

18: Niemieckie linie lotnicze
Linie lotnicze Air Berlin już niedługo zawitają w polskim porcie lotniczym. Aż trzy razy dziennie będzie można latać z Krakowa do Berlina, ponadto z niemieckiej stolicy będzie można kupować bilety lotnicze do Warszawy.

19: Nowości w liniach lotniczych na początek roku
Początek roku jest przyczyna wielu nowych planów i inwestycji. Linie lotnicze korzystają na razie z wielkich obniżek i promocji na koniec roku aby zachęcić jak największą ilość klientów do skorzystania z ich usług.

20: Perfekcyjny lot - Airbusa i linii lotniczych Air Canada
Linie Lotnicze Air Canada oraz producent samolotów firma Airbus po wielu miesiącach starań doprowadziły do pierwszego międzynarodowego „Perfekcyjnego lotu” nad obszarem Ameryki Północnej.


Strona 2 z 4
[1]   [2]   [3]   [4]  
© 2011 Artykulis.pl