Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Turystyka

1: Wyjazd na ferie zimowe - co ze sobą zabrać?
Wyjazdy na ferie zimowe są dość problematyczne, zwłaszcza jeśli jedziemy z dziećmi. Wiele osób przygotowuje się do nich tak, jakby to był krótki spacer po lesie, w dodatku odbywający się późną wiosną, kiedy warunki pogodowe są idealne. Tak to niestety nie wygląda.

2: Współczesna turystyka
Świat zmienia się w zaskakującym tempie. Na różnych polach życia współczesnego człowieka pojawiają się nowe tendencje i zjawiska. Zmiany nie omijają również ruchu turystycznego. Jedną z zasadniczych zmian we współczesnej turystyce jest ciągły wzrost ilości czasu wolnego.

3: Wakacje w mieście? Nigdy!
Wakacje w mieście… Czy może być coś gorszego? Są oczywiście osoby, które cenią sobie właśnie tak spędzony czas, lecz coraz więcej ludzi pragnie wyjechać jak najdalej od gwarnego, dusznego miasta. Jeśli jesteś właśnie w tej grupie, a ucieczka wydaje Ci się czymś naturalnym, to wiedz, że doskonale Cię rozumiem.

4: Jak zaplanować wyjazd?
Z racji coraz tańszych lotów do innych krajów i tego, że do wielu z nich możemy się udać bez paszportu, weekendowe wyjazdy są ostatnio bardzo popularne. Jak zaplanować taki wyjazd by był zarówno udany, jak i nie pochłonął wszystkich naszych oszczędności?

5: Czy wrócą dawne połączenia Lotu?
Polskie linie lotnicze w ramach restrukturyzacji musiały ograniczyć wiele połączeń. Zrezygnowały także z lotów między warszawskim portem lotniczym a Newarkiem.

6: Last minute – wakacje marzeń – prawda czy mit?
Zdecydowanie ostatnimi czasy popularność turnusów last minute, czyli na ostatnią chwilę wzrosła. Niewątpliwe wszystkich podróżujących kusi propozycja spędzenia zagranicznych wakacje w komfortowych warunkach za nieduże pieniądze.

7: Kiedy szukać noclegów w karkonoszach?
Wyjazdy to coś, czego potrzebuje każdy z nas. Zmiana otoczenia na jakiś okres czasu naprawdę dobrze na nas wpływa, dzięki temu możemy się zrelaksować, odpocząć.

8: Wakacje w siodle - przyjemny i pożyteczny czas dla dziecka.
Rodzice, którzy poszukują dla swych pociech ciekawego wyjazdu wakacyjnego, często stawiają na kolonie związane z różnymi szkoleniami, na jakich dzieci mogą nauczyć się nowych rzeczy lub poszerzyć umiejętności jakie już posiedli.

9: Wakacje last minute
Wraz ze zmianami ustrojowymi i politycznymi w Polsce i Europie zmieniała się także polska turystyka. Zaczęto odchodzić od modelu turystyki socjalnej, organizowanej przez Polskę, przeważnie w obrębie kraju na rzecz jej komercjalizacji.

10: Kluby i bary gay-friendly - czy warto?
Jeszcze dziesięć lat temu opowiadano sobie o nich z rozrzewnieniem relacjonując wyprawy do Europy Zachodniej. Nawet jeśli istniały w Polsce, były dość starannie zakamuflowane, trafiając do nowego miasta trzeba było więc nie lada wysiłku, aby je znaleźć.


Strona 1 z 4
[1]   [2]   [3]   [4]  
© 2011 Artykulis.pl