Artykuły w kategorii: Telefonia

1: Operatorzy telekomunikacyjni mogą zyskać na operowaniu mobilnych usług dodanych dla dużych firm, ale najpierw muszą zdobyć wśród nich większe zaufanie
Duże firmy postrzegają usługi oferowane „w chmurze” i rozwiązania zintegrowanej komunikacji (unified communications) jako naturalne rozszerzenie portfolio operatorów, podczas gdy zarządzanie infrastrukturą IT, bezpieczeństwo i przechowywanie danych uważają za zbyt ryzykowne do wyoutsourcowania.

2: Która sieć ma najlepszą ofertę?
Z pewnością każdy z nas chciałby mieć jak najlepszą ofertę w sieci, w której ma telefon komórkowy, bo prawda jest w końcu właśnie taka, że im lepszą mamy ofertę, tym być może bardziej poważnie możemy w ogóle myśleć o tym, aby zdecydować się na konkretną ofertę w danej sieci.

3: Z internetem mobilnym uczysz się i bawisz
Orange do każdego klienta podchodzi indywidualnie i przez cały okres współpracy świadczy Orange swoim klientom wspaniałe wsparcie. Orange gwarantuje swoim klientom nowoczesne technologie i kontakt pełen w sprawie instalacji i wszelkich zagadnień technicznych.

4: Internet i telefon
Dzięki Orange możemy uzyskać wspaniałą umowę na telefon komórkowy i również na internet mobilny. Dostęp do internetu jest bardzo ważnym elementem życia dla wielu osób.

5: Oferta telefonii komórkowej zachwyca
Dzięki Orange czeka na nas wspaniały telefon we wspaniałym abonamencie. Bez wątpienia warto jest skierować nasze kroki do tego operatora sieci komórkowej, jeśli zależy nam na cenach i na jakości usług.

6: Smartfony - top 10
Smartfony przebojem wdarły się do Polski. Prognozy wskazują, że w 2015 roku będą stanowiły 65% naszego rynku urządzeń mobilnych. Które modele najbardziej przypadły Polakom do gustu? Porównywarka cen Nokaut przedstawia top 10 najczęściej poszukiwanych w styczniu 2012 roku smartfonów.

7: Centrala telefoniczna - jaką wybrać?
Dzisiaj centrale telefoniczne to nie tylko urządzenia analogowe, ale już w coraz większym stopniu cyfrowe. W komunikacji biznesowej przeznaczonej dla niewielkich podmiotów, w których używa się wyłącznie zwykłych aparatów telefonicznych wykorzystywane są zazwyczaj centrale analogowe.

8: Telefony komórkowe a smartfony
Chyba każdy z nas korzysta z telefonów komórkowych. Obecnie jest to tak powszechne urządzenie, że praktycznie ciężko jest znaleźć kogoś, kto nie korzysta z telefonu komórkowego.

9: Telefony komórkowe Nokia
W chwili obecnej na rynku znajdziemy całe mnóstwo różnych producentów zajmujących się projektowaniem oraz produkowaniem własnych telefonów komórkowych.

10: Współczesne telefony komórkowe
W obecnych czasach mało kto byłby sobie nawet w stanie wyobrazić życie bez telefonu komórkowego – w końcu urządzenia te towarzyszą nam na dosłownie każdym kroku, nieustannie pomagając nam w wielu najróżniejszych sytuacjach w życiu codziennym.


Strona 1 z 2
[1]   [2]  
© 2011 Artykulis.pl