Artykuły w kategorii: Pozostałe

1: Zegarki Vostok – gwarancja jakości
Zegarki Vostok są dość mało znane. Jest to marka mało rozpoznawalna. Być może powodem jet dość mało agresywna kampania marketingowa, ale czynniki mogą być też bardziej złożone.

2: Nowe systemy przeładunkowe w ofercie WIŚNIOWSKI
W ofercie firmy WIŚNIOWSKI, producenta bram, drzwi i ogrodzeń pojawiły się nowe rozwiązania z zakresu techniki przeładunku, które idealnie sprawdzą się w centrach logistycznych i magazynowych.

3: Elektroniczne kalendarze, czy papierowe?
Kalendarze elektroniczne stają się z roku na rok coraz bardziej nowoczesne i wyszukane. Przewidywano, że będzie ogromne zainteresowanie kalendarzami elektronicznymi, które miałyby wręcz zmieść z rynku tradycyjne kalendarze papierowe.

4: Nowe czy używane telewizory
Nie zawsze możemy pozwolić sobie na zakup bardzo drogiego sprzętu elektronicznego. Z takim spotkamy się przede wszystkim w sytuacji w jakiej dane urządzenie jest nowe na rynku.

5: Na co zwrócić uwagę przy wyborze kamery?
Na rynku jest dostępnych bardzo wiele rodzajów kamer cyfrowych. Producenci oferują coraz to nowsze rozwiązania i dodatkowe funkcje. Jak więc spośród tego gąszczu wybrać idealną dla nas kamerę?

6: Jak wybrać telewizor?
Kiedyś szczytem luksusu w ogóle był telewizor. Nieraz sąsiedzi z okolicznych domów zbiegali się, aby wspólnie obejrzeć wydanie wiadomości, film. Jednak czasy sprzed 50 lat bezpowrotnie minęły. Teraz telewizor stanowi podstawowe wyposażenie każdego domu, podobnie, jak miotła czy kubeł na śmieci.

7: Gadżety dla geeka-zmarzlucha
Praktycznie codziennie na rynek wprowadzane są nowe gadżety dla geeków. Niektóre okazują się bardzo przydatne, praktyczność innych to kwestia do kilkugodzinnych dyskusji. Producenci zbadali rynek produktów również zimą, dlatego na tę porę roku przygotowano specjalną grupę gadżetów na USB.


Strona 1 z 1
[1]  
© 2011 Artykulis.pl