Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Technologie

31: Jak bardzo jesteśmy uzależnieni od nowych technologii?
Nowe technologie nie tylko coraz bardziej nas od siebie uzależniają – to pod różnego rodzaju sprzęty ustawiamy sobie całe harmonogramy. Czy w dzisiejszych czasach moglibyśmy żyć bez nich wszystkich? Zastanówmy się najpierw, jaki sprzęt nosimy ze sobą na co dzień, bez czego nie potrafimy się obyć.

32: Ipad czy Kindle – które urządzenie lepsze do czytania?
Rynek książki elektronicznej rozwija się niezwykle dynamicznie w USA, ale i w Polsce ten sektor z miesiąca na miesiąc nabiera rozpędu. Urządzeń, na których można czytać e-booki jest sporo. Często pojawiają się też porównania dwóch, chyba najpopularniejszych – Kindle od Amazonu i iPada od Apple.

33: Niezbędne akcesoria do iPada
Nie ma już chyba na świecie nikogo, kto nie słyszałby o urządzeniu wprowadzonemu przez nieżyjącego już Steve'a Jobsa – iPadzie. Wkrótce pojawić się trzecia generacja tabletu, który ludzi wykorzystują i do rozrywki, i do pracy. Aby jedno i drugie było łatwe, przydałyby się dodatkowe akcesoria.

34: Gadżety gadżeciarzy Apple
Fanów marki Apple często określa się gadżeciarzami, którzy są w stanie zapłacić każdą cenę za nowy produkt tej znanej firmy, nie zważając na możliwości techniczne, czy też porównania z innymi, podobnymi urządzeniami. Oczywiście mają do tego prawo, ale czy zasługują na wcześniej wspomniane miano?

35: Kindle Fire czy iPad?
W kwietniu 2010 roku coś bezpowrotnie się zmieniło. Oto na rynku pojawiły się urządzenia, które swoją wielkością i funkcjami przypominały mini-komputer. W rzeczywistości jednak okazały się czymś więcej, bo oprócz podstawowych funkcji oferowały również inne, nieznane wcześniej.


Strona 4 z 4
[1]   [2]   [3]   [4]  
© 2011 Artykulis.pl