Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Technologie

21: Odporna na warunki pogodowe kamera przemysłowa.
Jedną z kluczowych zalet sprzętu telewizji przemysłowej jest możliwość wykorzystania kamer przemysłowych podczas występowania trudnych warunków pogodowych. Szczególnie wymagającymi obszarami objętymi ochroną opartą o sprzęt CCTV są porty lotnicze, porty morskie oraz duże zakłady przemysłowe.

22: Ciekawe funkcje w nowoczesnych telewizorach
Producenci najnowszych modeli telewizorów starają się skłonić nas do zakupu oferowanych przez siebie modeli na wiele sposobów. Nie zawsze argumentem trafiającym do przekonania klientowi jest atrakcyjna cena.

23: Gdzie kupować sprzęt RTV?
Nie wszystkie osoby, które w ostatnim czasie weszły w posiadanie sprzętu RTV były zadowolone z tego rodzaju zakupu. Nie oznacza to jednak wcale, że firmy, które polecają telewizory, odtwarzacze DVD i zestawy kina domowego przygotowują coraz gorsze produkty.

24: Wybieramy najlepszy telewizor 3D
Czy oglądanie najnowszych filmów dokumentalnych i fabularnych w trójwymiarze nie byłoby naprawdę przyjemnym doznaniem? możliwości wprowadzenia ich do domowego salonu.

25: Kino domowe bez telewizora
Marzy ci się kino domowe? Aby się nim cieszyć, nie musisz nawet kupować 40-calowego lub 50-calowego telewizora. Wystarczy ci projektor. Żaden telewizor nie zbuduje takiej kinowej atmosfery. Będziesz musiał tylko zadbać o dobry film i popcorn.

26: Na co zwrócić uwagę przy zakupie DVD?
Sprawdzasz program telewizyjny, ale znów nie znajdujesz w nim żadnej ciekawej propozycji na wieczór? Za oglądanie filmów w internecie najczęściej musisz płacić? Nie masz ochoty wychodzić do kina? Kup sobie DVD i oglądaj to, na co masz ochotę i kiedy chcesz.

27: Odtwarzacz DVD czy Blu-ray?
Chciałbyś zebrać własną kolekcję filmów, ale nie wiesz na jaki nośnik się zdecydować? Przeczytaj czym charakteryzuje się DVD, a czym Blu-ray. Przemyśl, który odtwarzacz zakupić i oglądaj swoje ulubione filmy.

28: Na co zwrócić uwagę przy zakupie tabletu?
Świat staje się coraz bardziej skomputeryzowany. Prawie każdy ma laptopa i telefon komórkowy. Dzięki obydwu można połączyć się z internetem, ale pierwszy bywa mało mobilny, a drugi oferuje mało funkcji do pracy. Może to czego potrzebujesz, to tablet?

29: Na co zwrócić uwagę przy zakupie telewizora?
Planując zakup sprzętu, który ma nam służyć przez lata, warto podjąć dobrze przemyślaną decyzję. Takim sprzętem jest np. telewizor. Na co zwrócić uwagę przy jego wyborze spośród niezliczonej liczby modeli?

30: Telewizor LCD, plazmowy, LED czy 3D?
Telewizory kineskopowe powoli przechodzą do historii. W sprzedaży są już wyłącznie telewizory z płaskimi ekranami. Do wyboru są cztery typy: LCD, plazmowe, LED i 3D. Na który z nich się zdecydować? Jakie są ich wady i zalety?


Strona 3 z 4
[1]   [2]   [3]   [4]  
© 2011 Artykulis.pl