Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Technologie

11: Gościem pierwszego w Polsce Gartner IT Leadership Trends 2013 „Mastermind Interview” będzie założyciel i prezes firmy Comarch – prof. Janusz Filipiak.
Konferencja odbędzie się w środę, 19 czerwca w Warszawie. „Mastermind Interview” to publiczny wywiad przeprowadzany przez analityków Gartner z wpływowymi osobowościami świata IT.

12: Comarch wspiera Grupę Telekom Austria w oferowaniu usług M2M
Comarch, globalny dostawca i integrator systemów informatycznych właśnie zakończył wdrożenie Platformy M2M dla Grupy Telekom Austria, wiodącego dostawcy usług telekomunikacyjnych w Europie Środkowej i Wschodniej. Platforma Comarch M2M stanowi centralną część Platformy M2M SIMplify stworzonej przez Grupę Telekom Austria.

13: Co to są aplikacje na telefon i czy warto ich używać?
Aplikacje na telefon oraz tablet to dynamicznie rozwijający się obszar technologii. Eksperci przewidują, że w przyszłości będziemy korzystać z internetu głównie za pomocą wyspecjalizowanych aplikacji, które spełniać będą coraz bardziej wyrafinowane funkcje. Co to są aplikacje i czy warto ich używać?

14: Czy odtwarzacze DVD mają sens?
W wielu domach obowiązkowym elementem kina domowego wciąż jest odtwarzacz DVD. Czy jednak takie urządzenia w dobie powszechnej cyfryzacji wciąż mają rację bytu?

15: Przejdź z Philipsem na telewizję cyfrową
Emisja obrazu w wysokiej rozdzielczości oraz dźwięk niczym z kina – taką atmosferę zapewnia telewizja cyfrowa, która już pojawiła się w województwie lubuskim. Jak mają się do tego przygotować inne regiony? Podpowiada ekspert.

16: Komórka połyka klucz
Telefon komórkowy zakodował się w naszym przekonaniu jako przedmiot osobisty, który cały czas jest z nami, często go używamy, dzielimy jedynie z najbliższymi, ale absolutnie z nikim obcym.

17: Philips wydał aplikację TV Buying Guide
Wirtualny doradca, czyli TV Buying Guide pozwala „przetestować” każdy model telewizora marki Philips. Jak taka aplikacja działa? Na początek należy ją ściągnąć na telefon albo tablet z systemem Android lub iOS.

18: Inteligencja neurobiologiczna
Człowiek niebawem może stracić miano najinteligentniejszego mieszkańca ziemi. Futurolodzy i wynalazcy przewidują, że jesteśmy coraz bliżej świata, w którym hybryda mechaniczno-biologiczna będzie najwyższym punktem w ziemskiej hierarchii.

19: Rejestratory hybrydowe - nowoczesne rozwiązanie dedykowane kamerom przemysłowym.
Nowe technologie są motorem wszelkich zmian w najróżniejszych dziedzinach. Powodują one zadowolenie u tych, którzy poszukują nowych rozwiązań. Nadejście nowości to również wydatki związane z potrzebą dostosowania systemów telewizji przemysłowej do nowych trendów rejestracji z kamer przemysłowych.

20: Postęp technologiczny w kontekście rozwoju telewizji
Chyba każdy z nas pamięta, jak jeszcze kilka lat temu zasiadaliśmy przed wielkimi i grubymi telewizorami CRT by móc obejrzeć swój ulubiony serial. W tamtych czasach do wyświetlania obrazu niezbędny był kineskop, który zajmował znaczną powierzchnię telewizora.


Strona 2 z 4
[1]   [2]   [3]   [4]  
© 2011 Artykulis.pl