Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Technologie

1: Ochrona na telefon
Wybór etui na telefon nie jest zadaniem prostym. Znajdziemy ich mnóstwo rodzajów, oraz modeli, które będą wydawać się nam dobre. Musimy jednak pamiętać, żeby takie etui spełniało przede wszystkim dwa podstawowe wymogi.

2: Karta miejska coraz popularniejsza
Bilety okresowe na przejazdy komunikacją miejską, które pierwotnie miały formę papierową, odchodzą do lamusa. Coraz więcej miast wprowadza elektroniczne karty miejskie, na których można kodować dowolne bilety okresowe.

3: GoPro – najnowsze urządzenia producenta
Historia kamer GoPro sięga zaledwie początków XXI stulecia, jednak bardzo szybko urządzenia tego producenta zaczęły cieszyć się ogromną popularnością. Wszystko dzięki temu, że potrafią one zagwarantować bardzo wiele możliwości, docenianych nawet przez najbardziej aktywne osoby

4: Schować tak dokładnie.
Coraz więcej osób decyduje się na wyposażenie swojego domu w różnorodne zabezpieczenia i systemy ochronne, mające na celu zabezpieczenie życia i zdrowia domowników, ale również dbamy o zabezpieczenie naszego majątku.

5: Nowoczesne systemy parkingowe
Producenci systemów parkingowych stale podnoszą jakość swoich produktów, prześcigając się w stosowaniu nowoczesnych technologii. Sprawdziliśmy jakie cechy są ważne dla użytkowników takich systemów.

6: Jakie rozróżniamy typy przecinarek?
Przecinarki należą do najpopularniejszych przyrządów służących do cięcia w gospodarstwie, warsztacie, budowie czy przy pracach montażowych oraz wszędzie tam, gdzie obowiązkowe a także konieczne jest realizowanie cięcia.

7: Cechy spawania prądem pulsacyjjnym
Rozwój technologiczny w dziedzinie przyrządów spawalniczych, a w szczególności pojawienie się inwertorowych źródeł prądu spawania, zaowocowało pojawieniem się licznych praktycznych funkcji usprawniających przejaw zjawiska spawania.

8: Różne metody spawania aluminium
Aluminium nadaje się w skuteczny sposób do spawania. Udaje się je spawać wieloma procedurami, lecz w praktyce dominuje zaledwie parę z nich. Podczas spawania trzeba uwzględnić reakcję metalu z tlenem i powstający wówczas w szybkim tempie tlenek.

9: Ostrożnie z przecinarką
Nowoczesne wynalazki, takie jak przecinarki nie zagrażają w żaden sposób konsumentowi, naturalnie pod jednym warunkiem – że będzie ona w poprawny sposób stosowana. Jeśli nie dbamy o bezpieczeństwo swoiste oraz innych nie dziwmy się, że dochodzi do tragedii.

10: Uszykowanie stanowiska spawacza
Spawanie to łączenie ze sobą elementów metalu przy pomocy obróbki cieplnej. Powierzchnie metali rozgrzewa się w ten sposób, iż podlegają nadtopieniu, po czym łączy się je ze sobą.


Strona 1 z 4
[1]   [2]   [3]   [4]  
© 2011 Artykulis.pl