Artykuły w kategorii: Sporty zimowe

1: W czym warto biegać na nartach?
Narciarstwo biegowe jest w Polsce sportem coraz popularniejszym. Po sukcesach naszej złotej Justyny Kowalczyk rozpoczął się istny boom na bieganie na nartach.

2: Bielizna termiczna męska i jej zalety
Najbardziej adekwatnym określeniem w stosunku do bielizny termicznej męskiej jest wygodna, ciepła i cienka bielizna. Jeszcze do niedawna w świadomości wszystkich osób funkcjonowało pojęcie, iż jedynym rodzajem bielizny, który można stosować podczas jazdy na nartach, czy snowbodzie jest odpowiednio masywna bielizna bawełniana.

3: Val Thorens – łap zimę, póki jeszcze czas
Wszystkim niepocieszonym narciarzom i snowboardzistom, którzy nie doczekali się w tym roku nadejścia prawdziwej zimy, a planują jeszcze wypad na narty, spodoba się ten artykuł.

4: Wypożyczalnia nart i jej zalety
Jazda na nartach i snowboardzie od lat nie wychodzi z mody. Białe- szaleństwo jak magnes przyciąga coraz to kolejne osoby i staje się coraz popularniejszą rozrywką wśród starszych i młodszych.

5: Icebreaker, czyli odzież na trudne warunki
Odzież Icebreaker należy do profesjonalnej odzieży treningowej używanej głównie w ciężkich warunkach atmosferycznych. Odzież produkowana jest przez Nowo Zelandzką firmę posiadającą ugruntowaną pozycję rynkową cieszącą się uznaniem oraz renomą na całym świecie.

6: Wyprawka na stok, czyli budżet narciarza i snowbordzisty w wersji ekononmicznej
Zwolennicy jazdy na nartach i snowboardzie doczekali się wreszcie prawdziwej zimy. Biorąc pod uwagę pogodę za oknem i rozpoczynające się dwutygodniowe zimowe ferie w szkołach możemy być pewni, że poza stokami oblegane będą również sklepy sportowe.

7: Wybór sprzętu narciarskiego
Wybór odpowiedniego sprzętu przed zbliżającym się sezonem narciarskim jest bardzo ważną, ale również problematyczną kwestią. Obecnie na rynku mamy dostępną bardzo szeroką ofertę nart i całego sprzętu związanego z jazdą na nich.

8: Narty czy snowboard?
Niepisany konflikt między narciarzami a snowboardzistami trwa odkąd ta druga dyscyplina zaczęła osiągać szczyty popularności, odbierając nartom fanów. Narciarze zarzucają snowboardzistom niszczenie tras. Gdy jednak na horyzoncie pojawia się pobyt w alpejskim kurorcie, dyscyplina jest bez znaczenia.


Strona 1 z 1
[1]  
© 2011 Artykulis.pl