Artykuły w kategorii: Pozostałe

1: Akcesoria rowerowe
Jazda na rowerze staje się coraz popularniejszym sportem. To już nie tylko na szybszy, zdrowszy i ciekawszy sposób na dotarcie do pracy lub na zajęcia, ale przede wszystkim pasja ludzi w każdym wieku.

2: Kim jest kibic?
Zainteresowanie sportem rośnie w czasie mistrzostw i olimpiad. Jest to zrozumiałe, ponieważ wielu z nas daje się ponieść emocjom. Popularnie zwane „piknikowanie” staje się na chwilę odskocznią i pretekstem do wspólnego kibicowania.

3: Waga butów i spodni do biegania
Obok zdrowego odżywiania się i zapewniania sobie wystarczającej dawki wypoczynku, najważniejszy dla naszego zdrowia i samopoczucia jest wysiłek fizyczny.

4: Odpowiednia odzież do biegania
Sezon dla biegaczy dawno rozpoczęty, a w sklepach super oferty dla biegaczy. Niestety tych kupujących i znających się na tym osób jest niewiele, dlaczego? Czy są jakieś zasady co do odzieży?

5: Mania biegania i… buty sportowe!
Wiosną w parkach i na osiedlach przybywa biegaczy. Osoby w różnym wieku i obu płci, biegają o wszystkich możliwych porach dnia. Sami lub z partnerem. Niektórzy biegają z psami, zapewniając w ten sposób ruch zarówno sobie, jak i zwierzęciu, które również musi spożytkować nadmiar energii.

6: Profesjonalne boisko
Aby mieć szansę na profesjonalne i bezproblemowe, uprawianie jakiego kolwiek sportu, z całą pewnością warto wybrać dobre miejsce do tego typu działań.

7: Legendy sportów motorowych
Sporty motorowe rządzą się swoimi prawami, a główna rolę odgrywa maszyna a nie człowiek. W sportach motorowych, nie tak jak to jest w większości dyscyplin, sportowiec jest tylko dodatkiem do motocykla czy bolidu.


Strona 1 z 1
[1]  
© 2011 Artykulis.pl