Artykuły w kategorii: Fitness

1: Jak bezpiecznie budować świetną sylwetkę?
Przede wszystkim dajmy sobie czas, co najmniej kilkanaście miesięcy. Szybkie zrzucanie wagi czy nagły przyrost masy mięśniowej zazwyczaj nie kończą się dobrze.

2: Uczucie dyskomfortu podczas wykonywania ćwiczeń
Osoby, które bardzo często uczęszczają na zajęcia związane z wysiłkiem fizycznym, często mają dużą potliwość ciała. Z uwagi na podniesioną temperaturę ciała, organizm ochładza się za pomocą potu. Jednakże istnieją preparaty, które pomagają zwalczyć lub zmniejszyć ilość wydzielanego potu.

3: Magia ćwiczeń klasycznego Pilatesa
Na czym ona polega? Dlaczego, pomimo tak dużej różnorodności zajęć poprawiających komfort naszego życia, to właśnie klasyczny pilates, uchodzi za najskuteczniejszą drogę do pięknego ciała...

4: Pole dance - taniec i akrobatyka
Jak w przypadku wielu tańców tak i korzenie dance pole sięgają do czasów starożytności. Ten taniec kojarzy się niektórym wyłącznie z erotyką, ale to nie jest jego jedyna składowa.

5: Dalczego finess?
Każdy wie, że „w zdrowym ciele, zdrowy duch” i dlatego nie powinno się zaniedbywać aktywności fizycznej, która jest gwarantem dobrej kondycji i dobrego samopoczucia. Na dodatek uprawianie sportu sprawia, że ciało jest bardziej sprężyste a mięśnie pięknie wyrzeźbione.

6: Sprzęt do pilatesu
Podobno Joseph Pilates – twórca metody ćwiczeń zwanej pilatesem – powiedział, że gdyby cały świat wykonywał jego ćwiczenia, ludzie byliby szczęśliwsi. To fakt, ta forma aktywności fizycznej nie tylko poprawia kondycję ciała, wzmacnia mięśnie, poprawia postawę, ale również pozytywnie wpływa na samopoczucie.


Strona 1 z 1
[1]  
© 2011 Artykulis.pl