Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Sport

1: Czy warto kupować rower szosowy?
Rowery szosowe są przeznaczone do jazdy po dobrej jakości powierzchniach asfaltowych. Ich znakiem rozpoznawczym są duże, 28-calowe koła z bardzo wąskimi, gładkimi i twardymi oponami o małych oporach toczenia.

2: Wybieramy części rowerowe
Części do rowerów bywają naprawdę różne. Przede wszystkim dużo zależy od marki, ceny, wykorzystania, sklepu, w którym dokonujemy zakupu. Bywają części lepsze i gorsze, wszystko zależy od tego, gdzie i od kogo je kupujemy.

3: Narciarstwo biegowe - jaką odzież wybrać?
Odzież do narciarstwa biegowego stanowi współcześnie wypadkową szeroko prowadzonych badań jakościowych, tysięcy godzin spędzonych na projektowaniu i analizie oraz setkom przeprowadzonych testów.

4: Head - sprzęt dla tenisistów
W wielu sklepach ze sprzętem sportowym, jak również w sklepach internetowych można zakupić rakiety i piłki do tenisa firmy Head. Jest to znana marka, szczególnie lubiana przez tenisistów.

5: Plecak, plecakowi nierówny
Decydując się na zakup porządnego plecaka warto przed wydaniem pieniędzy przejrzeć oferty różnych firm. Porównanie cen to jednak nie wszystko. Czasami lepiej kierować się rozsądkiem - zapłacić więcej i mieć dzięki temu produkt niezawodny, funkcjonalny i wytrzymały.

6: Wędrówka górskimi szlakami
Wśród niezliczonej liczby sportów istnieją takie, które przez niektórych nie są w ogóle uznawane za sport, a jedynie hobby. Jedną z takich aktywności fizycznych są wędrówki po górach.

7: Odzież outdorowa.
Marmot jest zagraniczną firma produkcyjną specjalizującą się w produkcji oraz sprzedaż odzieży outdorowej jak i różnego rodzaju akcesoriów sportowych. Firma posiada wieloletnie doświadczenie oraz ugruntowaną pozycję rynkową.

8: Buty sparco
Buty Sparco to uznana na świecie linia obuwnicza. Sparco jest firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej oraz renomie w środowisku międzynarodowym. Firma została założona w 1977 roku we Włoszech.

9: Specjalizacja sklepów dla kibiców
Kibicowanie to styl bycia. Ludzie zrzeszający się przy ulubionych drużynach piłkarskich stanowią subkulturę, której boją się nawet władze miast, czy ogólnie państwowe.

10: Największy na świecie Skatepark
Każdy z nas ma jakieś hobby. Jak wiadomo, do jego rozwijania potrzebny jest nie tylko czas, ale i odpowiednie miejsce. Widoczne jest to głównie w przypadku sportowców. Dziś przyjrzymy się bliżej potrzebom jednej grupy- skteboardowcom. W związku z tym poniżej przedstawiamy największy na świecie park skateboardowy. Jesteście gotowi?


Strona 1 z 2
[1]   [2]  
© 2011 Artykulis.pl