A może zabawki rolnicze jako prezent na Święta (i nie tylko...)?

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: Admin

Czytano: 674 razy | Kategoria: Rolnictwo | Ilość słów: 312 | Data: Wed, 4 Dec 2013 | 0 komentarzy

Banalny temat, ale jak najbardziej na topie. Bo to dzieci są odbiorcami i chcemy widzieć ich radość. Zabawki nie muszą być na tzw.: „jeden raz” – gdy dziecko otwiera pobawi się pięć minut i to już koniec zainteresowania zabawką.

Coraz więcej osób wychodzi naprzeciw rodzicom i wręczają dzieciakom pieniądze, sprzęt rtv czy też ubranka – to też jest dobry pomysł. Nie tak dawno natrafiłam na nazwę „zabawki rolnicze” jako określenie swego rodzaju prezentów dla dzieci. Może to jest dobry pomysł na prezent?

Wspomnienia z dzieciństwa


Możemy sami przypomnieć sobie swoje dzieciństwo, wszystko wówczas zrozumiemy. Bo pamiętamy, zabawki otrzymane od najbliższych, np. klocki – które rozwijają wyobraźnię oraz powrót do natury. My i Wy młodzi rolnicy, pamiętamy maszyny rolnicze takie jak: koparki, kombajny, różnego rodzaju traktory czy snopowiązałki. Mylnym założeniem jest, że to zabawki dla chłopców – gdyż dziewczynki niekoniecznie muszą lubić tylko lalki.

Natrafiłam na stronę, która szczyci się, że ma zabawki rolnicze. Zajrzałam, i rzeczywiście – można tam znaleźć wspomniane maszyny. Spójrzcie: http://hurtowniarolnicza.pl/zabawki-rolnicze/.

Co ciekawe, nie tylko maszyny-zabawki można kupić, ale także chociażby gry komputerowe, które w obecnej dobie bardzo rozwijają. Na przykład możemy wcielić się w starego farmera, który zajmuje się swoim gospodarstwem. Takie gry, w ogóle zabawki rolnicze można kupić przez Internet. Nie tylko na powyższej stronie, ale w wielu sklepach internetowych z branzy rolniczej. Znalazłam jeszcze taki: sklep-grene.pl.  Do wyszukania sklepów i porównania cen można wykorzystać znanego nam gogle. Wpisując „sklep rolniczy” czy „sklep z zabawkami rolniczymi” powinniśmy trafić na taki, które nam to zaoferuje.

Zabawki uczą

Myślę, że takimi zabawkami można uczyć ekologii, a co za tym idzie, zabawą przedstawiać skąd i jak się uprawia ziemię, która to rodzi plony niezbędne nam do życia.  Zatem może takie praktyczne zabawki będą kluczem do poszanowania i dbałość naszego środowiska planetę.

Podpis


Rating: Not yet rated

Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.
© 2011 Artykulis.pl