Artykuły w kategorii: Wychowanie

1: Co na prezent dla nastolatka?
Każdy rodzic w połowie listopada staje przed trudnym wyborem prezentu dla swej pociechy. Przez głowę przetaczają się wówczas dylematy różnej maści. Jednym z podstawowych jest: jak kupić prezent tyleż rozwijający inteligencję dziecka, co jednocześnie nie wprawiający go w bezbrzeżną nudę.

2: Czy opłaca się zatrudniać nianię w Warszawie?
Właśnie skończył Ci się urlop macierzyński, a o wychowawczym nie masz co marzyć? Stoisz przed podjęciem ciężkiej decyzji, posłać swoją pociechę do przedszkola, zaaranżować teściową czy też zdecydować się na zatrudnienie niani. Sytuacja z przedszkolami publicznymi w stolicy nie wygląda kolorowo.

3: Jak wybrać najlepsze przedszkole w Piasecznie?
W Piasecznie znajduje się kilkanaście placówek, które oferują kształcenie dzieci do lat siedmiu. Placówki takie potocznie zwane są przedszkolami. Przedszkola mają za zadanie uczyć i bawić, przy czym dzieciom ma być zapewniona najlepsza opieka i bezpieczeństwo.

4: Jak przedszkole wpływa na rozwój dziecka?
Osoby, które zawodowo zajmują się rozwojem najmłodszych coraz częściej zwracają uwagę na spór, jaki rozgrywa się pomiędzy dwoma grupami rodziców w wieku przedszkolnym.

5: Kilka rad dotyczących dobrych manier
Dobre maniery zawsze są mile widziane. Przede wszystkim, wchodząc w nowe, eleganckie towarzystwo, należy przestrzegać przynajmniej podstawowych zasad.


Strona 1 z 1
[1]  
© 2011 Artykulis.pl