Prezent dla malucha

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: joko

Czytano: 485 razy | Kategoria: Dzieci | Ilość słów: 314 | Data: Tue, 24 Dec 2013 | 0 komentarzy

Prezent dla dziecka najtrudniej wybrać kiedy jest ono małe. Trudno oczekiwać radości u rocznego dziecka z podarku, kiedy ono nawet nie rozumie, że dostało coś fajnego.

Trudne jest też to, że dziecko, co oczywiste, jeszcze nie ma zainteresowań i nie umie powiedzieć, co chciałoby dostać. Dla niemowlaka zawsze najłatwiej wybrać jakiś element ubranka, z którego maleńkie dzieci tak szybko wyrastają. Można skusić się na zakup karuzeli nad łóżeczko lub troszkę starszemu bobasowi bardzo modnej ostatnio uprzęży, w której dziecko może podskakiwać i wzmacniać nóżki. Nie można zapomnieć też o nieśmiertelnych pluszowych misiach i innych zwierzątkach, które zawsze są przyjemnym elementem podarunku dla dziecka.


Kiedy mamy już do czynienia z ciut starszym dzieckiem można pokusić się o bardziej skomplikowane upominki. Szkraby powyżej jednego roku zaczynają wykazywać już jakieś zainteresowania i łatwo wkupić się w łaski dziecka prezentem zgodnym z jego obecnymi upodobaniami. W przypadku chłopców najczęściej objawia się fascynacja samochodzikami, maszynami rolniczymi i zwierzątkami. Dziewczynki zapewne zaczną rozglądać się za miękkimi pluszakami oraz kolorowymi figurkami. Prezent dla dziecka można też spróbować wybrać spośród ogromnego wyboru klocków. Duże plastikowe, kolorowe formy, z których można złożyć figury, wieże, czy samochodziki, zawsze podobają się dzieciom.


Z wiekiem problem wyboru prezentu dla dziecka się zmniejsza. Kiedy dzieci troszkę podrosną i mają po kilka lat zwykle wiedzą już co chcą. Chłopcy zwykle ucieszą się ze zdalnie sterowanych samochodów, samolotów i innych maszyn albo klocków lego. Dziewczynki w tym czasie interesują się już lalkami czy mówiącymi zabawkami. Niezależnie od płci idealnym upominkiem dla dziecka kilkuletniego będą wszelkiego rodzaju piłki czy rowerki. Prezentem dla dziecka w tym wieku będą również wyjścia. Świetnym podarunkiem okaże się bilet do cyrku, albo do kina na jakąś ciekawą, wesołą animację. Można również zaprosić dziecko na basen, do wesołego miasteczka, czy do teatru lalkowego.


Podpis


Rating: Not yet rated

Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.
© 2011 Artykulis.pl