Artykuły w kategorii: Dzieci

21: Czego można oczekiwać od lalki Agatki
Zabawki kontaktujące się z otoczeniem pozostają najbardziej poszukiwanymi ostatnich lat. Przyjaciele rodziny bardzo chętnie kupowali różnorodne lalki swoim maluszkom. W naszych czasach zauważyć trzeba inną tendencję. Są zauważane laleczki, które nie mogą naśladować prawdziwego człowieka, kreujące odczucia dziecka.

22: Kiedy niania powinna wzbudzać wątpliwości rodziców
Znalezienie dobrej niani dla malucha jest arcytrudnym zadaniem. W jednej chwili rodzice zmuszeni są zaufać całkowicie obcej osobie, którą gwarantuje, że dziecko spędzi z nią czas bezpiecznie, miło i przyjemnie.

23: Jakie meble są bepieczne dla dziecka?
Mimo, że przepisy prawa regulują normy, jakie powinny spełniać sprzęty przeznaczone dla najmłodszych, lepiej zawsze zachować czujność. Zapisy dotyczą bowiem zwłaszcza mebelków, wykorzystywanych w szkołach i przedszkolach.

24: Przewagi przedszkola prywatnego nad publicznym
Można bardzo długo rozwodzić się nad przewagą, którą posiada w zasadzie każde przedszkole prywatne nad placówką publiczną. W pewnej mierze pokrywają się one z analogicznymi różnicami pomiędzy przedsiębiorstwami państwowymi i prywatnymi, ale oczywiście specyfika działalności ma tutaj ogromne znaczenie.

25: Nietuzinkowy prezent dla dla dziecka - lalka baby born
Zabawek dla maluchów odszukać można bardzo dużo. I choć mnóstwo zaspokaja jakieś dziecięce aspiracje, najmłodsze dziewczynki zazwyczaj potrzebują mieć laleczkę. Zwykle powinna ona być piękna, demonstrować brzmienia i przypominać prawdziwe niemowlę. Wskazane atrybuty ukazuje lalka bobas.

26: Pierwsza komunia. Liczą się pieniądze i gadżety
Pieniądze, komputery, smartfony… Oto lista życzeń współczesnego ośmiolatka. Zwłaszcza jeżeli w perspektywie ma Pierwszą Komunię Świętą. Internetowa porównywarka cen Nokaut.pl przeprowadziła ankietę wśród trójmiejskich ośmiolatków. Zapytaliśmy o ich idealną listę prezentów z okazji tego ważnego dnia w ich życiu.

27: Mądry dzień dziecka
Dzień dziecka to wyjątkowe święto dla naszych milusińskich, jednak często jest źródłem pewnych rozterek rodziców. Co sprezentować naszej pociesze w tym dniu? Gdzie znaleźć atrakcyjną ofertę? Jak kupić tanio, szybko i bezpiecznie?

28: Na co zwrócić uwagę przy organizacji urodzin dziecka w domu?
Organizacja urodzin dla dziecka nie jest łatwą sprawą. Na ogół wydaje nam się, że wystarczy kilka balonów i wszyscy będą zadowoleni. Bywa jednak, że nie zawsze rodzicom udaje się zapewnić dziecku odpowiednią zabawę.

29: Gimnastyka z dziećmi
Ważnym zadaniem w pracy z dziećmi żłobkowymi i przedszkolnymi jest pomoc w rozwinięciu zdolności wykonywania niezbędnych ruchów we właściwej porze.

30: Wyprzedaż ubrań, czyli sposób na modne dziecko
Moda na ładne ubrania nie dotyczy jedynie osób dorosłych i młodzieży. Coraz większa liczba projektantów i designerów kieruje całe kolekcje ubrań i dodatków właśnie do dzieci, a dokładniej rzecz ujmując - do ich rodziców.


Strona 3 z 5
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]  
© 2011 Artykulis.pl