Artykuły w kategorii: Dzieci

1: Jak pielęgnować skórę niemowlaka?
O tym, że niemowlęta wymagają szczególnej opieki, wiadomo nie od dzisiaj. Każda mama robi wszystko by tylko jej dziecko miało się jak najlepiej. Odpowiedniej troski i pielęgnacji wymaga także skóra niemowląt.

2: Prezenty na chrzciny - co się sprawdza?
Chrzest to pierwsza ważna uroczystość w życiu młodego człowieka. Główny bohater tego wydarzenia jest zazwyczaj zbyt mały, aby cokolwiek pamiętać, nie oznacza to jednak, że przyjeżdżając na chrzciny powinniśmy go ignorować.

3: Niezbędne ubranka w szafie noworodka
Przyjście dziecka na świat wiąże się z koniecznością odpowiedniego przygotowania się na tę ważną chwilę. Istotną rolę odgrywa zadbanie o przygotowanie mu miejsca w domu oraz zadbanie o to, aby niczego mu nie zabrakło.

4: Wakacje z elektroniczną nianią
Wyjazd na wakacje z małym dzieckiem dla wielu świeżo upieczonych rodziców jest sporym stresem. Czy wszystko będzie dobrze? Czy dziecko się nie rozchoruje? Czy będzie spokojnie spało w nowym miejscu? Aby uniknąć zbędnego stresu i choć trochę wypocząć trzeba się dobrze przygotować.

5: Mały pomocnik
Zdecydowana większość rodziców małych dzieci przyzna zgodnie, że na pewnym etapie życia ich pociechy stają się niezwykle pomocne. Maluchy uwielbiają odkurzać, zmiatać okruchy, wieszać pranie i czyścić lustra. Obserwując sprzątających rodziców pragną robić dokładnie to, co oni.

6: Co powinna zawierać wyprawka dla noworodka?
Wielu rodziców, a zwłaszcza takich rodziców, którzy spodziewają się swojego pierwszego dziecka, nie wie co powinno kupić dla swojego dziecka, jeszcze przed jego narodzinami. Wyprawka dla noworodka nie powinna być ani zbyt skromna, ani zbyt przesadzona.

7: Jak wybrać odpowiedni fotelik samochodowy?
Foteliki samochodowe stanowią artykuł pierwszej potrzeby dla każdej nowoczesnej rodziny. Odpowiedni transport najmłodszego jej członka wymaga od rodzica przemyślanego zakupu najbardziej odpowiedniego modelu fotela pasującego zarówno do auta jak i spełniającego najważniejsze potrzeby dziecka.

8: Obozy dla dzieci – jak przygotować pociechę do tego wydarzenia
Dla dzieci, wyprawionych na kolonie czy na obóz, najważniejsze będzie to, jak czują się w grupie swoich rówieśników. Jeśli zamiast świetnie się bawić, co dzień będą tęsknić za domem, to znaczy, że jeszcze nie dojrzały emocjonalnie do samodzielnego wyjazdu na wakacje.

9: Zabawki kiedyś i współcześnie
Producenci wprowadzający na rynek zabawki drewniane, skorzystali z tego, że te dają dzieciom dużo radości i zabawy. Dodatkowo dla rodziców bardzo ważne jest, że wspierają rozwój dzieci.

10: Prezent dla malucha
Prezent dla dziecka najtrudniej wybrać kiedy jest ono małe. Trudno oczekiwać radości u rocznego dziecka z podarku, kiedy ono nawet nie rozumie, że dostało coś fajnego.


Strona 1 z 5
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]  
© 2011 Artykulis.pl