Wirtualne rady

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: grejs

Czytano: 528 razy | Kategoria: Ciąża | Ilość słów: 290 | Data: Mon, 23 Apr 2012 | 10 komentarzy

Niezależnie od tego, czy jesteśmy w ciąży i mamy już wyznaczony termin porodu, już dziecko mamy bądź też dopiero planujemy mieć i usilnie nad tym pracujemy,

musimy sobie zdać sprawę, że wychowanie młodego człowieka i wychowanie go na zdrowego, świadomego swoich możliwości i ograniczeń, spoczywa na naszych barkach. Niestety szkolne zajęcia z wychowania w rodzinie nie pozwalają dowiedzieć się niczego na temat macierzyństwa, nic więc dziwnego, że wkraczamy w dorosłe życie bez żadnej wiedzy w tek kwestii.

Stąd też nie może dziwić popularność wszelkiego rodzaju czasopism, poradników dla rodziców poruszających tematy dotyczące wychowania, odżywiania, pielęgnacji oraz innych, ściśle powiązanych z procesem wychowawczym. Niektóre z tych pozycji dotyczą dzieci w wieku od niemowlęcia po nastolatka, inne skupione są na konkretnej grupie docelowej, część zaś porusza tematy związane z samą ciążą, omawiające rozwój płodu, zmiany w ciele kobiety czy sposób jej postępowania tak, aby dziecko czuło się szczęśliwe jeszcze przed narodzeniem.

Bardzo często jednak książka nie wystarczy, by odpowiedzieć na wszystkie dręczące nas pytania i rozwiać wątpliwości. Dlatego też sięgamy po zasoby wiedzy dostępne w sieci. Powstają tym samym portale internetowe w stylu portal dla mamy, które uważa się za platformę wymiany doświadczeń pomiędzy poszczególnymi użytkownikami (bo mężczyźni również się zdarzają) forum, a także pomiędzy czytelniczkami a ekspertami.

Na stronach portalu możemy znaleźć artykuły specjalistów rozmaitych dziedzin, którzy są autorami artykułów z różnych dziedzin, bądź też odpowiadają na pytania i wątpliwości czytelników, którzy piszą na adres redakcji portalu dany problem, oczekują jego rozwiązania. Wszystkie te porady są bezpłatne co jest niewątpliwie poważnym argumentem za istnieniem portalu. Podpis

E-SZKRAB.PL


Rating: Not yet rated

Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.
© 2011 Artykulis.pl