Tania wyprawka dla noworodka

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: Marlena

Czytano: 586 razy | Kategoria: Ciąża | Ilość słów: 355 | Data: Tue, 20 Mar 2012 | 10 komentarzy

Z ciążą oraz narodzinami dziecka wiąże się wiele oczekiwań, niezwykle silnych emocji i przeżyć. Niestety jest to także znaczny wydatek finansowy dla przyszłych rodziców.

                Z ciążą oraz narodzinami dziecka wiąże się wiele oczekiwań, niezwykle silnych emocji i przeżyć. Niestety jest to także znaczny wydatek finansowy dla przyszłych rodziców. Koszt ten, w zależności od skali dokonywanych zakupów może wynieść od kilku do nawet kilkunastu tysięcy złotych. Dlatego nie należy dziwić się rodzicom, którzy zaczynają  szukać sposobu na oszczędzenie pieniędzy.

                Istnieje kilka prostych sposobów, które mogą pomóc Ci lepiej rozdysponować dostępne fundusz - a w efekcie zaoszczędzić pieniądze. Przede wszystkim pamiętaj o tym, że "taniej" wcale nie musi oznaczać "gorzej". Niższa cena produktu, wcale nie musi wiązać się z gorszą jakością produktu, dzięki czemu Twoja wyprawka dla noworodka będzie w pełni gotowa, a Ty przy okazji nie stracisz wszystkich pieniędzy.

                Oczywistym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy, o którym jednak o dziwo często zapominamy w gorączce zakupów jest odwiedzenie kilku sklepów. Nie warto zatrzymywać się i kupować wszystkiego w pierwszym sklepie, do którego weszliśmy. Nawet jeśli coś "wpadnie Ci w oko" - sprawdź czy nie znajdziesz tego gdzieś taniej. Często można też znaleźć korzystne okazje w sklepach internetowych. Nawet po doliczeniu kosztów wysyłki, wirtualne zakupy często okazują się być znacznie bardziej korzystne od klasycznej wycieczki po sklepach.

                Szał kolorów, fantazyjne kolory i wzory ubranek, wymyślne kształty zabawek, cudownie wyglądające łóżeczka - Bardzo łatwo jest oszukać nasze zmysły, a umiejętnie podana reklama pozbawi nas oporów przed kupnem. Aby nie żałować później wydanych już pieniędzy, zbędnych zakupów warto czasem "zatrzymać" się na chwile i ochłonąć, być może wrócić następnego dnia po spokojnym przemyśleniu zakupu w domu.

                Drodzy rodzice - czas oczekiwania na narodziny dziecka to wspaniały okres w Waszym życie, nie pozwólcie jednak by związane z nim emocje wzięły nad Wami górę - zwłaszcza jeśli właśnie wybieracie się na zakupy dla Waszego maleństwa.

 

               Podpis

wisienka

dobra książka mnie relaksuje


Rating: Not yet rated

Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.
© 2011 Artykulis.pl