Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Rodzina i wychowanie

1: Jaki prezent dla nastolatka?
Czasy się zmieniają. Niegdyś na urodziny nastolatkowi kupowało się książkę, ewentualnie jakiś drobiazg. Obecnie sprawa się ma się zupełnie inaczej. Współczesne dzieci dysponują gadżetami, które nam, dorosłym się nawet nie śniło. Co obecnie kupuje się dziecku na urodziny?

2: Jak przygotować się do karmienia piersią?
Karmienie piersią uznawane jest przez lekarzy i specjalistów jako najlepszy pokarm dla dziecka, który nie tylko wspiera jego prawidłowy rozwój, ale również chroni jego niedojrzały jeszcze organizm przed wieloma infekcjami czy coraz bardziej popularnymi w ostatnim czasie alergiami.

3: Organizacja przyjęcia okolicznościowego
Impreza okolicznościowa może mieć różny charakter. Z jednej strony możemy mieć do czynienia z formalnymi wydarzeniami do jakich możemy zaliczyć wesela, komunie, chrzciny i jakie wymagają zadbania o większą ilość szczegółów przy ich przygotowaniu.

4: Żyć aktywnie razem z małym dzieckiem
Dla wielu młodych rodziców, wielkim szczęściem są narodziny dziecka. Często pojawienie się małego dziecka reorganizuje aktywność sportową rodziców, którzy więcej uwagi muszą poświeć maluchowi. Jednak pojawił się produkt, który zadowoli obie strony.

5: Tato kup sobie prezent
Dzień Ojca tuż, tuż. Mimo, iż popularnością daleko mu do Święta Mam, nic nie stoi na przeszkodzie, aby sprawić, by i tatusiowie poczuli się raz w roku wyjątkowo. Zwłaszcza, że i w mediach na ten temat oszczędnie i nasze pociechy mogą po prostu zapomnieć o życzeniach, laurkach i buziakach.

6: Dziecko na swoim
Pierwszym krokiem do niezależności naszego malucha jest jego przeprowadzka do osobnego łóżka. Im wcześniej to zrobimy, tym łatwiej będzie dziecku oswoić się z tą sytuacją.


Strona 1 z 1
[1]  
© 2011 Artykulis.pl