Artykuły w kategorii: Ślub i wesele

1: W jaki sposób dopasować do siebie makijaż ślubny?
Wyjście za mąż jest dla kobiety ogromnie istotnym dniem, w którym pragnie wyglądać niesamowicie, bez dwóch zdań ma do tego przecież prawo. Nie chodzi tu wyłącznie o wybór kreacji, lecz przede wszystkim podkreślenie konkretnych zalet, jak właściwa fryzura czy także ślubny makijaż jaki zechcecie użyć.

2: Kolorowe, ślubne dodatki
Coraz częściej zaskakują nas panny młode, które decydują się na kolorowe akcenty w ślubnej modzie. Mowa nie tylko o sukienkach, które swoją drogą jeszcze jakiś czas temu mogły być wyłącznie białe, albo ecru. Teraz nawet buty ślubne nie muszą być białe. Jak wygląda obecna moda ślubna?

3: Sesja ślubna w plenerze – ale gdzie?
Tradycją stał się fakt, iż po ślubie i udanym weselu Młoda Para wraz z profesjonalnym fotografem udaje się na plenerową sesję zdjęciową. O ile kiedyś sesje z młodymi odbywały się w zaciszu studia fotograficznego o tyle teraz panuje moda na sesje plenerowe.

4: Mniejsze koszty przyjęcia weselnego, czyli obiad weselny
Każde przyjęcie jest udane wówczas, gdy organizacja takiego wydarzenia jest przygotowana w każdym szczególe. Dobra organizacja przyjęcia weselnego jest, szczególnie ważna, gdyż dla wielu osób jest to jedno z ważniejszych wydarzeń w ich życiu.

5: Profesjonalna organizacja wesel
Nikomu nie musimy chyba nawet mówić o tym, że wesele jest jednym z najważniejszych momentów w życiu dosłownie każdego dorosłego człowieka.

6: Planowanie ślubu a wybór zespołu na wesele.
Planowanie ślubu to żmudna praca, pochłaniająca parze narzeczonych wiele czasu. Jedną z rzeczy z jaką muszą się zetrzeć jest wybranie właściwego zespołu, grającego na zabawie weselnej. Czym się kierować się w czasie jego wyboru, żeby być potem zadowolonym?

7: Tradycyjny wieczór kawalerski czy nowoczesny?
Organizowanie wieczoru kawalerskiego nie należy do prostych zadań. Jeśli ktoś chce stworzyć udany wieczór, powinien przede wszystkim zastanowić się, czy postawić na rozwiązania tradycyjne, czy pójść w stronę rozwiązań nowoczesnych, nietypowych i dość kontrowersyjnych (jak na przykład salon spa).

8: Zerwij ze schematem - wieczór kawalerski
Schematyczność jeśli chodzi o organizowanie wieczorów kawalerskich to największy grzech, którego dopuścić się może drużba lub koledzy pana młodego.

9: Akcesoria ślubne
Ślub to szereg spraw do załatwienia, nie tylko urzędowych ale także dekoracyjnych kościoła, samochodu, sali weselnej oraz naszego wyjątkowego stroju w tym szczególnym dniu.

10: Ustalanie weselnego menu
Załatwianie formalności związanych ze ślubem, wybór sali, suknia, garnitur, zaproszenia, lista gości... Jest tyle ważnych spraw, które należy dopiąć na ostatni guzik, a jedną z nich jest z skomponowanie weselnego jadłospisu. Niezależnie od tego, na jaki zestaw potraw się zdecydujemy, powinniśmy wziąć pod uwagę parę kwestii.


Strona 1 z 5
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]  
© 2011 Artykulis.pl