Jak urazić męskie ego?

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: Marlena

Czytano: 780 razy | Kategoria: Seks i erotyka | Ilość słów: 397 | Data: Tue, 24 Sep 2013 | 10 komentarzy

Męskie ego to temat wielu rozmów, dyskusji i mitów. Jednak mimo, że osławione - można w prosty sposób je urazić. W jaki sposób? O tym pewnie wie każda kobieta. I właśnie o tym będzie niniejszy artykuł.

Chyba każda kobieta wie, jak można w łatwy sposób urazić męskie ego. Zwłaszcza, jeśli mówimy o byłym partnerze takiej kobiety. Chwyt jest tylko jeden, a określenie „poniżej pasa” jest w tym aspekcie jak najbardziej dosłowne.  Większość kobiet doskonale wie, w jaki sposób może tą wiedzę wykorzystać.

Bardzo często ten sam chwyt jest wykorzystywany w filmach, aby wyśmiać męskiego bohatera opowieści. Nic zatem dziwnego, że mężczyźni za nic w świecie nie chcą uwierzyć w często powtarzaną tezę, że to nie rozmiar jest ważny, a technika.

Niskie poczucie własnej wartości, wstyd, a nawet depresja…

Problem rozmiaru członka potrafi wprowadzić mężczyznę w spore kompleksy. Niepewność na tym tle może wprowadzić mężczyznę w depresję, są nawet przypadki prób samobójczych. Jest to zatem dość poważny problem, z którym mężczyzna zostaje przeważnie sam.

Bo o ile kobiety mogą między sobą zwierzyć się ze swoich kompleksów – problem związany z penisem jest wśród mężczyzn tematem tabu. Nic dziwnego – członek bardzo często jest nazywany „męskością” faceta i jakiekolwiek problemy z nim są uznawane jako ujmę na męskości właśnie.  Z tego też powodu nie chcą oni na ten temat z nikim rozmawiać, nawet z prowadzącym ich lekarzem. Nie oznacza to, że chcą oni pozostawić sprawy takimi, jakie są.

Czy faktycznie nie ma żadnego wyjścia z sytuacji?

Najgorsze, że mężczyźni nie widzą sposobu na rozwiązanie swoich problemów.  Uważają, że tak naprawdę są z tą sytuacją sami i nie ma żadnych rozwiązań, które mogłyby temu podołać. A przecież jest już Xtrasize  , który daje całkiem obiecujące rezultaty. Sporym zainteresowaniem cieszy się też operacja powiększająca członka. Wbrew pozorom nie jest to już (dzięki najnowszym zdobyczom medycyny) taki trudny i kłopotliwy zabieg.

Czas na nową erę?

Dobrze by było zatem, aby mężczyźni przestali się zamartwiać swoimi kompleksami, lecz zaczęli działać w kierunku rozwiązania swoich problemów. Warto także pamiętać, że często jest to jedynie problem psychiczny. Czasami wystarczy jedynie zmienić nastawienie, a okaże się, że nie ma takiego problemu, jak mężczyzna wcześniej wiedział.Podpis


Rating: Not yet rated

Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.
© 2011 Artykulis.pl