Jak podgrzać atmosferę w związku?

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: pisak

Czytano: 759 razy | Kategoria: Seks i erotyka | Ilość słów: 395 | Data: Fri, 6 Jul 2012 | 4 komentarzy

Po kilku latach każdy związek traci nieco ze swojego młodzieńczego uroki i świeżości. To naturalne, że po jakimś czasie partnerzy zaczynają wpadać w rutynę, tracą zainteresowanie sobą, są przemęczeni, zestresowani, zajęci swoimi sprawami. Dlatego trzeba podgrzać atmosferę w związku.

Po powrocie z pracy jesteśmy tak zmęczeni, że nie mamy siły na nic. Potrzebujemy zregenerować siły. Przygotuj dla swojej drugiej połówki dobrą kolację. Nie musi być bardzo wykwintna, ważne, żeby była smaczna i lekkostrawna, o po ciężkim jedzeniu człowiek robi się jeszcze bardziej senny. Po kolacji obejrzyjcie film, na przykład komedię – to rozluźni atmosferę i wprawi obie strony w dobry nastrój. Podczas oglądania filmu wypijcie po kieliszku wina, oczywiście czerwonego. Pamiętajcie, że kieliszek to nie butelka. Zmęczenie plus alkohol równa się głęboki sen. a przecież nie o to chodzi.

Jeśli kolacja, film i wino nadal nie rozpaliły w was pożądania, trzeba sięgnąć po kolejny zakres środków. Być może stagnacja jest już an tyle silna, że trzeba poświęcić więcej czasu i uwagi partnerowi. Zacznij proces już o poranku. Przygotuj śniadanie ukochanej osobie. Generalnie nie chodzi o jedzenie, ale o sposób przygotowania. Zrób kanapki lub naleśniki, ale w bardzo zmysłowy sposób. Zrzuć z siebie starą i wyciągniętą piżamę. Kobieta w samej bieliźnie, która krząta się po kuchni bardzo mocno oddziałuje na mężczyzn, bo są wzrokowcami. Z kolei nagi mężczyzna ubijający kurze białko zaskoczy kobietę i ją zaintryguje, bo kobiety uwielbiają gotujących mężczyzn. I nie chodzi o to, żeby po śniadaniu rzucać się na siebie, ale o to, żeby rozbudzić wyobraźnię. Partner przez cały dzień będzie myślał o sytuacji z rana i nie będzie mógł doczekać się powrotu do domu.

Kiedy już skończy pracę i przyleci do domu jak na skrzydłach. Powinna na niego czekać niespodzianka. Mogą to być zapalone świece i kąpiel z płatkami róż, wspólny prysznic w ubraniach lub nawet taniec erotyczny. Jeśli lubisz ruszać się w takt muzyki, to zrób miejsce na środku pokoju, przygaś światło i włącz nastrojową muzykę. Pamiętaj o odpowiednim stroju. Niech twoje zwykłe ubranie kryje ponętną bieliznę. Bielizna czarna to bielizna seksowna – tak wykazują badania przeprowadzone na mężczyznach. Jest bardziej pociągająca niż czerwona – tak twierdzą amerykańscy naukowcy. Natomiast na kobiety najbardziej podziała striptease, czyli twardziel rozbierający się z koszuli i jeansów.

 Podpis


Rating: Not yet rated

Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.
© 2011 Artykulis.pl