Bo to, co ich podnieca...

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: pisak

Czytano: 718 razy | Kategoria: Seks i erotyka | Ilość słów: 377 | Data: Thu, 12 Jul 2012 | 10 komentarzy

Mężczyźnie to wzrokowcy – to nie żadna tajemnica. Dlatego jeśli chcesz rozbudzić jego fantazję, musisz wyglądać jak kociak. Nie zawsze to, co ładne dla kobiet jest doceniane przez mężczyzn, więc zapomnij o pastelowej sukience, nawet jeśli jest bardzo elegancka.

Poczucie estetyki mężczyzn znacznie różni się od gustu kobiet. Dowód? Mężczyźni nie rozróżniają kolorów. Może nie do końca nie rozróżniają. Ich zdolności percepcyjne ograniczają się do szesnastu podstawowych kolorów. Wszelkie odcienie, mieszanki, kolory złamane szarością i tym podobne kwestie są im obce. Dlatego nie warto wysilać się na oryginalność. Jeśli chcesz, aby twój ukochany spojrzał na ciebie wzrokiem pełnym pożądania ubierz bieliznę w kolorze czarnym lub czerwonym. Te dwie barwy najbardziej oddziałują na męską wyobraźnię. Kategorycznie zrezygnuj z koloru cielistego, bo zdecydowanie nie jest sexy. Bielizna erotyczna powinna być nie tylko prowokująca, ale także pozostawiać nieco tajemnicy, nie odkrywać wszystkiego. Przecież największa frajda to odpakowywanie prezentu...

Zanim zobaczy bieliznę, musi być ciekawy, co jest pod ubraniem, dlatego cały strój powinien być intrygujący. Wiadomo, że na facetów najbardziej działają kobiece kształty, więc odsłoń dekolt, załóż obcisłe spodnie lub sukienkę, aby pokazać zgrabną figurę. Jeśli masz długie nogi, załóż krótką spódniczkę lub sukienkę. Po prostu wyeksponuj to, co w tobie najpiękniejsze. Nie trzeba wyglądać jak panna lekkich obyczajów. Można po prostu założyć zwykłą bluzkę koszulową, ale rozpiąć guzik przy dekolcie, który zwykle jest zapięty. Spódniczka nie ma być ekstramalnie krótka. Założenie rajstop kabaretek do zwykłej czarnej spódniczki może dać lepszy efekt. Bardzo ważne są buty. Zapomnij o tenisówkach i butach emu – ewidentnie nie podkreślają twojej kobiecości. Załóż czerwone szpilki lub buty na obcasie z wzorem panterki.

Całości dopełnij makijażem. Do czerwonych szpilek – czerwone usta. Pamiętaj, że mocno podkreślone usta nie wyglądają dobrze jeśli masz wąskie wargi. Jeśli już malujesz ust na intensywne kolory, oczy mogą być tylko delikatnie podkreślone. Użyj także uwodzicielskich perfum, na przykład takich z dodatkiem feromonów. Nie przesadzaj z ich ilością, bo zbyt ciężki zapach działa odpychająco. Skrop nadgarstki oraz szyję – to wystarczy, aby roztaczać wokół siebie delikatny zapach. I jeszcze jedno – uśmiechaj się, bo nikt nie lubi smutasów.

 Podpis


Rating: Not yet rated

Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.
© 2011 Artykulis.pl