Artykuły w kategorii: Mężczyźni

1: Niezbędnik faceta w podróży
Zbliża się okres wakacyjnych urlopów i coraz więcej czasu poświęcamy na rozmyślania nad sposobem spędzenia wolnego czasu. Jednak nawet najbardziej atrakcyjne w teorii podróże mogą okazać się męczarnią, jeśli uprzednio nie zadbamy o to, by w naszym bagażu znalazły się naprawdę potrzebne rzeczy.

2: Kryzys wieku średniego
Pojęcie kryzysu wieku średniego w ostatnich latach robi karierę, chociaż znane jest od lat sześćdziesiątych dwudziestego wieku. Czym jest ten tajemniczy kryzys i kiedy następuje?

3: Męska (nie)dola
Wiele się mówi o równouprawnieniu. Powinno ono oznaczać pochylenie się zarówno nad losem kobiet, jak i mężczyzn. Schematy płciowe uderzają zarówno w kobiety, jak i w mężczyzn.

4: Nocny strój mężczyzny
To, że wybór piżamy przez kobietę, a właściwie dotyczy to każdej części garderoby, sprawą łatwą nie jest, wie praktycznie każdy. Po prostu wszystko musi być dopasowane do okazji. Jak jednak jest z mężczyznami?

5: Kawalerski – pięć zasad organizacji
Ten, kto myśli, że organizacja imprezy jest prosta, to z pewnością jeszcze nigdy żadnej nie organizował. Trzeba przedsięwziąć szereg środków, liczyć na ludzi, trochę na szczęście, a przede wszystkim mieć szósty zmysł i dobrze znać kogoś, dla kogo impreza ma być niespodzianką.

6: Wieczór kawalerski w zimowej scenerii
Przyjęło się, że najlepsze imprezy odbywają się zawsze, kiedy jest ciepło. Nie ma się więc co dziwić, że firmy zajmujące się ich organizacją najwięcej pracy mają wiosną, latem i wczesną jesienią. Nic jednak nie powinno stać na przeszkodzie, aby dobrą imprezę zorganizować również zimą.


Strona 1 z 1
[1]  
© 2011 Artykulis.pl