Artykuły w kategorii: Kobiety

1: Dlaczego warto skorzystać z pomocy doradcy laktacyjnego?
Mogłoby się wydawać, że karmienie piersią jest niezwykle naturalnym procesem i każda młoda mama nie ma z tym większego problemu. Tymczasem nic bardziej mylnego. Mimo najszczerszych chęci część kobiet ma duże kłopoty z przystawianiem maluszka do piersi lub zmaga się z niedoborem pokarmu. Co robić by karmić bez stresu?

2: Zewnętrzny czar kobiety
Każda kobieta chce się czuć piękną i atrakcyjną. Lubi być podziwiana i doceniana. Lubi też błyszczeć. Może to oczywiście osiągnąć na wiele sposób, ale dla kobiet, jakkolwiek by nie mówiły, atrakcyjność fizyczna to bardzo istotna sprawa.

3: Singiel w wielkim mieście
Zakończenie kilkuletniego związku to jednocześnie koniec ważnego etapu w naszym życiu. Dla większości z nas jest to bardzo bolesne przeżycie. Trudno jest nam zaakceptować to, co się stało. Czujemy się samotne i nieszczęśliwe.

4: Zakupowe szaleństwo
Przygotowania do macierzyństwa z jednej strony są niezwykle przyjemne i fascynujące, a z drugiej skomplikowane, męczące i niekiedy denerwujące. Jak odnaleźć się w gąszczu tak wielu produktów przeznaczonych dla mam i maleńkich dzieci?

5: Kłopoty z kobiecymi piersiami
Ciąża to wyjątkowy czas, podczas którego kobiece ciało przechodzi niezwykłe zmiany. Po pierwsze, zazwyczaj niewielka macica musi rozciągnąć się tak, by pomieścić kilku kilogramowego malucha. Po drugie, piersi przyszłej mamy pełną parą przygotowują się do laktacji.

6: Kobieta zmienną jest
Każda kobieta ma w sobie kilka osobowości. Niekiedy jest potulnym kociakiem, by za kilka dni stać się zadziorną i waleczną lwicą. Zamiast umartwiać się i obwiniać za częste zmiany nastroju, zaakceptujmy to i potraktujmy jako atut.

7: Wieczór panieński w SPA
Wieczór panieński nie musi oznaczać ostrej zabawy, po której każda z uczestniczek ma kaca giganta i nie pamięta połowy wieczoru. Nie wszystkie kobiety to szalone imprezowiczki, więc nie należy zmuszać się do do chodzenia od klubu do klubu.

8: Kobieta i rozwód
Podobno proces rozwodowy jest gorszy od śmierci. Kiedy współmałżonek umiera, rana powstała po utracie bliskiej osoby leczy się tuż po pogrzebie. Natomiast cały proces rozwodu zajmuje miesiące lub nawet lata i zabliźnianie się ran zajmuje więcej czasu.

9: Piękna damska bielizna
Każda kobieta uwielbia kupować dla siebie bieliznę oraz oczywiście z chęcią przyjmie taki prezent od stosownej osoby. Rzecz w tym, że z tą częścią garderoby bardzo często jest problem.

10: Jakość kupowanej bielizny i niskie ceny
Gdy z każdej strony słyszymy informacje o tym, że kryzys finansowy na rynkach światowych zatacza coraz większe kręgi, jesteśmy w znacznie większym stopniu zainteresowani możliwościami pozyskiwania różnych produktów w niższych cenach.


Strona 1 z 2
[1]   [2]  
© 2011 Artykulis.pl