Współczesne czarownice

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: E.P.

Czytano: 526 razy | Kategoria: Kobieta i mężczyzna | Ilość słów: 280 | Data: Thu, 5 Jul 2012 | 9 komentarzy

Od wieków, kobiety poszukiwały tajemnej wiedzy, która skutecznie odurzy mężczyzn. Te, którym udało się posiąść dar przyciągania męskich spojrzeń, często padały ofiarą oskarżeń o magię. Współczesne kobiety nie boją się tych posądzeń - wręcz przeciwnie - odważnie i świadomie sięgają po sprawdzone triki.

Zaklęcia, przyszpilające wzrok. Dzisiaj, magiczną różdżką, która odurza mężczyzn jest ta, osadzona na szpilkach. Wysokie obcasy to afrodyzjak, który znały już nasze babcie i pewnie poznają córki. Obcasy nie tylko zbliżają nas do nieba, ale także sprawiają, że nasze ruchy nabierają kociej gracji i delikatności. Szpilki wysmuklają naszą sylwetkę i w magiczny sposób usidlają męskie spojrzenia. Wprawna czarownica świadomie korzysta ze szpilkowego zaklęcia, pozwalając mężczyznom błądzić w hipnotycznym szale.

 

Zaklęcie bieliźniarskie. Bielizna to piękna ramka naszego ciała. Uwypukla kobiece zalety i cudownie ukrywa niedoskonałości – to nic innego jak magia. Tajemna wiedza gorseciarska jest lepsza od niejednego zaklęcia. Tak więc mikstura przygotowana z wywaru z fiszbiny, okładu z koronek, doprawiona o korzuszek z pończoch, jest najlepszą mieszanką odurzającą mężczyzn.

 

Czary-mary Alkowa! Sprawna czarownica wie, że trzeba dbać o swoją pracownie. Nasze łóżko musi wyrażać naszą ciepłą, ale i elegancką naturę. Warto tutaj postawić na satynową pościel i zmysłowe prześcieradła – to absolutna konieczność dla czarodziejek, które nie mają litości w czarowaniu. Tutaj potrzebne są też solidne drzwi, za którymi pozostanie zdrowy rozsądek mężczyzn, tutaj jest przestrzeń dla szalonego balu zmysłów.

 

Zaklęte spojrzenie. Sprawna treserka męskich spojrzeń potrafi w swoim wzroku zawrzeć taki ładunek że powoduje lokalne burze i podtopienia. Zaklęcie osadzone w spojrzeniu jest najwyższym stopniem wtajemniczenia czarownicy punktem dojścia wszystkich początkujących czarodziejek. Doświadczona czarownica wie, że wzrok był przed słowem i wyraża on więcej niż ciasne ramy języka.Podpis


Rating: Not yet rated

Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.
© 2011 Artykulis.pl