Treserki męskich spojrzeń

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: E.P.

Czytano: 521 razy | Kategoria: Kobieta i mężczyzna | Ilość słów: 488 | Data: Thu, 9 Aug 2012 | 10 komentarzy

Prawdziwa kobieta wie, jak przyciągnąć i zatrzymać męski wzrok. Z niektórymi cechami po prostu trzeba się urodzić, pozostałych można się nauczyć. Opiszę tutaj kilka zaklęć, które pozwolą zaczarować upatrzonego mężczyznę.

Często się mówi, że niektóre kobiety po prosty mają to „coś”. Naukowcy jeszcze nie zdołali wyodrębnić składu ani pochodzenia pierwiastka „coś”. Gdyby poznano jego właściwości, prawdopodobnie byłby to najchętniej kupowany produkt na świecie. Byłaby to pierwsze substancja, która nie potrzebowałaby sztabu marketingowców, by ją wypromować. To „coś” jest już sławne na całym świecie, choć nikt do tej pory nie określił co to dokładnie jest.

 

Lekcja pierwsza: spojrzenie. Spojrzenie było jeszcze przed słowem. Spojrzenie to pierwotny i najskuteczniejszy sposób porywania męskiej uwagi. Wzrok zawiera bardzo wiele informacji, których przełożenie na słowa jest absolutnie niemożliwe. Warto więc wykorzystać jego siłę i nauczyć się kontrolować jego przekaz i moc. Oczy odzwierciedlają nasze myśli, więc tak naprawdę często poprzez myśli możemy wpływać na spojrzenie. Dobrze jest uruchomić wyobraźnię i całą swoją moc skierować na pozytywne emocje. Niekiedy, wystarcza wyobrażenie sobie, że obserwowany pan jest na przykład smakowitym muffinem. Warto też pomyśleć o sobie jako o supergorącej babce – pewność siebie znacząco poprawia nasz wizerunek. Podkręcone rzęsy i podkreślone oczy to tylko oprawka. Do tego element obowiązkowy – uśmiech!

 

Pewny krok. Po sposobie chodzenia można ocenić danego człowieka. Przygarbiona kobietka ze smutnie spuszczoną głową raczej nie znajdzie się na szczycie listy najseksowniejszych rodaków. Nie od dziś wiadomo, że kobieta na wysokich obcasach prezentuje się bardzo zmysłowo. Ważne jest to, by nauczyć się ładnie chodzić. W dawniejszych czasach nauka chodzenia była obowiązkiem każdej zadbanej panny. Warto na nowo odkryć tę sztukę i nauczyć się idealnego, płynnego hipnotyzowania ciałem.

 

Piękno wydobywa się z kobiecej psychiki. Wiele łamaczek męskich serc nie wyróżnia się powalającą, idealną urodą. To nie jest kwestia perfekcyjnego wyglądu lecz pewności siebie. Wystarczy szczerze pokochać siebie, łącznie z wszelkimi niedoskonałościami . Jeśli jesteśmy pewne siebie, nikt nawet nie zauważy drobnych niedoskonałości. Można zacząć od małych ćwiczeń z piękności.Proponuję doświadczenie, które pokaże jak nasza psychika kreuje rzeczywistość. Zorganizujmy sobie jeden dzień, w którym będziemy się rozpieszczały. Wybierzmy sobie najpiękniejszy, najbardziej zmysłowy zestaw bielizny, taki w którym będziemy się czuły jak boginie zmysłów. Jeśli się wstydzimy iść do sklepu, skorzystajmy z dobrodziejstwa zakupów przez internet. Idąc do pracy, załóżmy pod ubranie ten właśnie komplet. Zobaczycie na własnej skórze, jak promieniujecie poczuciem piękna i radością. Nikt nie zauważy naszego sekretnego poprawiacza nastroju, za to widoczne będą jego efekty. Tak samo działa psychika – prawdziwym upiększaczem nie jest to, co na zewnątrz, ale to, co schowane przed spojrzeniem innych.



Podpis


Rating: Not yet rated

Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.




© 2011 Artykulis.pl