Randka inna niż wszystkie

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: E.P.

Czytano: 604 razy | Kategoria: Kobieta i mężczyzna | Ilość słów: 348 | Data: Thu, 5 Jul 2012 | 10 komentarzy

Jeśli mamy dość banalnych, schematycznych spotkań, zabierzmy swoją sympatię na randkę inną niż wszystkie. Nawet w stałym związku, warto znów obudzić uśpioną magię.

Wsiądź do pociągu byle jakiego. Umówmy się z naszą drugą połową na dworcu. Niech każdy weźmie ze sobą jedynie mały plecak i nieco gotówki. Podejdźmy do kasy i kupmy bilet na pierwszy lepszy pociąg. Nie ważne, gdzie, ważne z kim. Każde miejsce ma w sobie coś magicznego. Wysiądźmy na dowolnej stacji i po prostu wspólnie pozwiedzajmy nową okolicę, poznajmy nowych ludzi i zwyczaje. Raz się żyje, raz płaci, a wspomnienia pozostają na całe życie.

 

Szalone zakupy. Pobawmy się we wzajemnych stylistów i pozwólmy drugiej stronie wybrać dla siebie najlepszą kreację. Naszym projektantem niech będzie duży lumpeks, a doradcą humor i wyobraźnia. Każdy ma prawo do jednej odmowy kreacji, także trzeba oszczędzać ten przywilej. Po udanym stworzeniu nowej jakości w modzie, wybierzmy się na dłuuugi, wspólny spacer po najruchliwszych ulicach miasta. Wspólne łamanie konwencji odzieżowych z pewnością zbliży ludzi.

 

Zabawa w małżeństwo. Pary, chcące zdobywać nowe, związkowe doświadczenia niech pobawią się w narzeczonych. Warto wspólnie wybrać się do sklepu i pobawić się w kupowanie solidnego łoża małżeńskiego. Każdy produkt trzeba sprawdzić, więc będziemy mieli prawdziwy, boski maraton po legowiskach. Zabawa idealna dla leniwców i miłośników zawracania głowy ekspedientom. Nie zapomnijmy potem dokładnie przepytać sprzedawce o dostępne i dopasowane prześcieradła, kołdrę, która wytrzyma długie igraszki małżeńskie i dźwiękoszczelne wezgłowie, pochłaniające odgłosy rozkoszy. Mina ekspedienta będzie bezcenna.

 

Nocne bestie. Zabierzmy swojego partnera na nocne zdobywanie cudów przyrody. Naga kąpiel w pobliskim jeziorze, wtapianie się w gwiazdy, popijane słodkim kakao czy też wieczór przy wnie w domku na drzewie czy też wieżyczce myśliwskiej – z pewnością zapadną w pamięć. Najważniejsze jest to, by otworzyć umysł, odkryć nasze prawdziwe pragnienia, a potem, po prostu je spełnić! To takie proste!Podpis


Rating: Not yet rated

Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.
© 2011 Artykulis.pl