Prezent dla męża na 50 urodziny – trudny wybór?

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: PatrycjaP

Czytano: 876 razy | Kategoria: Kobieta i mężczyzna | Ilość słów: 331 | Data: Tue, 3 Jul 2012 | 10 komentarzy

Kobiety zawsze mają problemy z prezentami dla mężczyzn, a mężczyźni drapią się po głowie zastanawiając, co podarować swojej najdroższej żonie… Tym większy problem mają panie, kiedy ich ukochany partner życiowy obchodzi okrągłą rocznicę. I co teraz? Jaki wybrać prezent dla męża na 50 rocznicę urodzin?

Z pomocą przychodzą strony internetowe, sklepy gadżeciarskie i inne tego typu placówki, świadczące „usługi urodzinowe”… Co jeżeli, chcemy sprawić prezent, który zapada w pamięć, nie pochłonie setek złotych i będzie naprawdę cieszył męża?

Ja zastanawiałam się nad prezentem dla mojego taty dłuższy czas. Myślałam nad jakąś magiczną skrzynką narzędzi, która zawsze go fascynuje i zajmuje mu czasem cały wolny dzieńJ Postanowiłam, że nie zrobię tego mojej mamie! Przecież jak by coś takiego dostał to zamknąłby się w garażu na tydzień i majsterkował… niee… Dlatego kupiłam mu koszulkę;) z zabawnym napisem: Mam tylko 18 lat i 32 letnie doświadczenie! Chodził w niej cały dzień, chwaląc się przed znajomymi! Niezapomniane wrażenie. Polecam. – jak widać, Ania postawiła na prosty prezent, z niezwykłym nadrukiem i tym samym odniosła sukces a tata poczuł się na pewno dużo młodziej!:) Taka koszulka to z pewnością fajny i praktyczny pomysł, jednak jak wpaść na coś bardziej oryginalnego? Może wszystkim żonom mającym w tej chwili rozterki pomoże pomysł pani Joli, która podarowała swojemu mężowi sławę?

"Ale mąż miał minę...:) Uwierzył, że to prawdziwe wydanie gazety i teraz chwali się przed znajomymi, że jest na pierwszej stronie:) Dzięki Wam niespodzianka wyszła rewelacyjnie i jestem przekonana, że takiego prezentu mąż długo nie zapomni.” to komentarz pani Joli, która zafundowała swojemu mężowi artykuł w gazecie. Jak widać dzisiejsze pomysły na prezent dla męża są różnorodne i zapewne bardzo ciekawe!!! Warto czasem poszukać fajnych i zaskakujących pomysłów, popytać znajomych czy poczytać fora internetowe, gdzie można znaleźć wiele rzeczowych podpowiedzi. A uśmiech na twarzy naszego męża jest bezcenny i cieszymy się razem z nim, a to najważniejsze żeby dawać szczęście najbliższym! Czekam na wasze pomysły i opinie w komentarzach; )Podpis


Rating: Not yet rated

Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.
© 2011 Artykulis.pl