Najgorsze i najlepsze prezenty na dzień kobiet

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: E.P.

Czytano: 432 razy | Kategoria: Kobieta i mężczyzna | Ilość słów: 315 | Data: Mon, 4 Mar 2013 | 3 komentarzy

Dzień kobiet, to nie tylko doskonała okazja do wspólnego świętowania. Często to właśnie nietrafione prezenty sprawiają, że światowy dzień kobiet przeistacza się w światowy dzień focha. Niewprawieni w boju panowie mogą popełnić wielkie faux paus i stracić szacunek partnerki. Jakich prezentów unikać, a jakie się sprawdzą?

Dezodorant i szczoteczka do zębów. Panowie, kupowanie ukochanej zestawu mydełek, dezodorantów czy też pumeksu – nie jest spełnieniem kobiecych marzeń. Jeśli lubimy patrzeć jak nasza ukochana rzuca gromami i wznosi się na wyżyny złości – kupmy jej na przykład maszynki do golenia lub krem do depilacji wąsika – ostra reakcja, gwarantowana.  Zamiast tego, możemy zaprosić ukochaną na wspólny wieczór spa i porozpieszczać się nieco w saunarium. Jeśli kupujemy coś w drogerii, to niech nasza stopa nie ośmiela się wyjść poza dział: perfumy. Reszta produktów jest oznaczona jako prezenty wysokiego ryzyka, a ich podarowanie zalecane jest wyłącznie wytrawnym znawcom kobiet.

Bielizna dla puszystych, tabletki na odchudzanie. Mimo że panie bardzo lubią takie dodatki, z pewnością nie poczują się dobrze, dostając takie cuda na dzień kobiet. Unikajmy też fundowania jej romantycznych wczasów dla puszystych lub wagi łazienkowej. Prezent ten doskonale się sprawdzi jako zabójca romantycznej atmosfery i początek tłustej kłótni. Zamiast tego doceńmy kobiecość naszej ukochanej i kupmy jej komplet seksownej bielizny. Możemy też zaprosić ukochaną na wspólną degustację wina i masaż rozgrzanymi kamykami. Scenariusz romantycznego wieczoru niech napiszą już nasze zmysły.

Poradniki: jak lepiej rozumieć swojego mężczyznę. W tym przypadku opinie są dość zróżnicowane – część osób twierdzi, że nie ma nic złego w takim prezencie, a wiedzę trzeba rozwijać. Jednak nie każda kobieta myśli podobnie. Wiele pań, na widok takiego prezentu przejawia ostrą reakcję alergiczną, której objawem jest miedzy innymi nerwowe rozszarpywanie na strzępy ukochanego. Nie lekceważmy potęgi kobiecego focha i dwa razy zastanówmy się zanim kupimy jej podobny poradnik. Zamiast tego możemy podarować ukochanej tomik wierszy o miłości lub własnoręcznie wypisać całą księgę zalet i cech, za które kochamy naszą lubą.Podpis


Rating: Not yet rated

Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.
© 2011 Artykulis.pl