Na to postaw podczas uwodzenia

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: Marlena

Czytano: 508 razy | Kategoria: Kobieta i mężczyzna | Ilość słów: 310 | Data: Thu, 22 Nov 2012 | 11 komentarzy

Czy chcesz lepiej sobie radzić z dziewczynami? A może masz już po prostu serdecznie dość tego, że ciągle jesteś sam lub nie układa ci się z tymi dziewczynami, z którymi próbujesz się umówić?

Całkiem możliwe, że trafiłeś już na niejeden kurs uwodzenia. Może już nawet nieco przeczytałeś, nieco już wiesz o uwodzeniu… Jest jednak coś, bez czego nie ma szans, abyś odniósł sukces w tym temacie.

Generalnie sprawa wygląda tak, że uwodzenie nie ma najmniejszych szans na sukces wtedy, kiedy nie wyrobisz w sobie kilku najważniejszych cech. Dokładnie dwóch cech – swobody w relacjach z kobietami i pewności siebie. Bez tego będzie niemal cudem to, jeśli zacznie ci się układać z dziewczynami.

Bardzo wielu chłopaków stawia tylko i wyłącznie na wiedze teoretyczną odnośnie uwodzenia. Wiedzą wszystko o tym, jak podejść i na jakie tematy rozmawiać z dziewczyną. Świetnie orientują się w nazewnictwie i  całej teorii. Mają także wyuczone na pamięć wszelkie techniki i (ponoć) rewelacyjne teksty na rozpoczęcie rozmowy. Jednak… nadal nie potrafią znaleźć sobie dziewczyny.

Okazuje się, że gdy przychodzi już do rozmowy z dziewczyną – coś ich blokuje, nie potrafią sobie przypomnieć tej całej teorii i zaczynają się jeszcze bardziej stresować. Albo jeszcze gorzej – opierają się tylko i wyłącznie na sztywnych technikach i nie sprawdzają w żaden sposób, jak to działa rzeczywiście na tę konkretną dziewczynę. Podążają punkt za punktem za jakimś narzuconym przez trenera schematem i… nie osiągają niczego.

Pomyśl tylko – jeśli będziesz potrafił być swobodny i będziesz do tego pewny siebie – sam będziesz w stanie wymyślić ciekawe tematy i teksty podczas rozmowy. Swoboda sprawi, że nie będziesz już się tak bardzo stresował, a dzięki temu pomożesz także odprężyć się dziewczynie. I to właśnie pozwoli ci na osiągnięcie sukcesu podczas uwodzenia. Owszem – wszelkie techniki i porady mogą być pomocne, jednak muszą one bazować na odpowiedniej osobowości chłopaka.Podpis

dowiedz się, jak poderwać dziewczynę


Rating: Not yet rated

Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.
© 2011 Artykulis.pl