Idealny prezent na dzień kobiet

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: E.P.

Czytano: 509 razy | Kategoria: Kobieta i mężczyzna | Ilość słów: 362 | Data: Thu, 7 Mar 2013 | 10 komentarzy

Dzień kobiet zbliża się wielkimi krokami, jeśli więc nie mamy pomysł na to, jak go uczcić – przedstawiamy klika podpowiedzi. Pamiętajmy, że niezależnie od tego, jak nasz ukochana zaprzecza – nie możemy zapomnieć o uczczeniu tej okazji.

Klasycznie

Jeśli nie chcemy eksperymentować i lękamy się gniewu urażonej partnerki, powinniśmy zdecydować się na prezenty, które zawsze się sprawdzają. Jest kilka klasyków, które, nawet jeśli się nie  spodobają, to przynajmniej nie spowodują fali obrazy. Do takich klasyków z pewnością należą kwiaty. Większość kobiet je uwielbia, a pozostała część, toleruje. Na dzień kobiet warto wybrać bukiet wiosennych kwiatów. Coraz popularniejsze są też słodkie bukiety – tzn. zbudowane z łakoci. Do klasyków należą także czekoladki.

Pikantnie

Jeśli chcemy, aby dzień kobiet był świętem dla obojga partnerów, zorganizujmy coś wyjątkowego. Sprawdzonym scenariuszem jest romantyczna kolacja we dwoje. Niech to będzie podstawa, na której dopiszemy autorskie scenariusze. Aby świętować w intymnej atmosferze, zastrzeżmy, że na kolacji obowiązuje strój… wieczorny. Doskonałym pomysłem jest to, aby kilka dni przed świętem, wysłać ukochanej specjalne romantyczne i pikantne zaproszenie na tę kolację. Wyślijmy jej taką paczkę – np. do pracy. Wypiszmy zaproszenie, dołączmy do niego planowane menu…i dołączmy kreację, w jakiej  chcielibyśmy widzieć ukochaną (najlepszym wyjściem są zmysłowe koszulki nocne). Potem, wystarczy przećwiczyć nasze umiejętności kulinarne (albo umiejętności zamawiania jedzenia na wynos), przygotujmy plam wieczoru – czyli np. romantyczna kąpiel, masaż (może np. gorącymi kamieniami) i całonocny maraton szeptania sobie do ucha miłych słówek.

Aktywnie

Jeśli nie chcemy w dniu kobiet taplać się w błogim lenistwie, zorganizujmy coś, co będzie ucztą zarówno dla ciała, jak i dla ducha. Wykorzystajmy ten dzień, aby porwać ukochaną na dziką przygodę. Jeśli wiemy, że lubi ona koktajle z dużą dawką adrenaliny – zorganizujmy wspólny lot paralotnią lub też skok ze spadochronem. Można też wspólnie sprawdzić swoje siły na quadach lub też na kursie ekstremalnej jazdy terenowej. Jeśli nie chcemy przedawkować adrenaliny, możemy zaprosić ukochaną np. na wspólny kurs jazdy konnej, lub na wersję dla mieszczuchów – czyli wielogodzinny maraton po sklepach (pamiętajmy jednak, aby przedtem ustalić górny limit kwoty, jaką ofiarujemy ukochanej na zakupy).Podpis


Rating: Not yet rated

Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.
© 2011 Artykulis.pl