Artykuły w kategorii: Kobieta i mężczyzna

11: Pozew rozwodowy
Podstawowym warunkiem, który musi zostać spełniony, by można było ubiegać się o rozwód jest zupełny i trwały rozkład pożycia – bez tego wniosek o rozwód co do zasady zostaje odrzucony.

12: Przyjęcie urodzinowe dla ukochanej
Nieustanne sprawianie niespodzianek swojej ukochanej powinno być naturalnym obowiązkiem każdego mężczyzny – tak uważa większość kobiet. Może jest w tym trochę przesady (ale tylko trochę), jednak urodziny partnerki powinny być okazją do wykazania się inicjatywą.

13: Życie z mamisynkiem
Życie jest jak pudełko z czekoladkami – nigdy nie wiesz, jaką czekoladkę za chwilę wyciągniesz. To samo można powiedzieć o mężczyznach – nawet facet, który wydaje się typem macho okazuje się z czasem chłopcem przyczepionym do maminej spódnicy.

14: Aby dziewczyna nie uciekła z randki
Ostatnio zwyczaj randkowania zaczyna trochę zanikać. To chyba znak czasów – spotkania w cztery oczy, w realu są wypierane przez spotkania w wirtualu. Sprzyja temu coraz szybsze tempo życia oraz rozwój mediów społecznościowych.

15: Upodobania alkoholowe kobiet i mężczyzn
Wiadomo nie od dziś, że kobiety i mężczyźni, mimo iż osobnicy tego samego gatunku, posiadają całkowicie odmienne cechy. Widać to przede wszystkim w zachowaniu, upodobaniach, opiniach, a także na wielu, wielu jeszcze innych płaszczyznach.


Strona 2 z 2
[1]   [2]  
© 2011 Artykulis.pl