Artykuły w kategorii: Kobieta i mężczyzna

1: Ubezpieczenie na zdrowie
Kolejki do lekarzy specjalistów nie pozostawiają złudzeń. Jeśli chcemy szybko otrzymać odpowiednią opiekę medyczną, sami musimy o siebie zadbać. Jakie ubezpieczenie zdrowotne najlepiej wybrać?

2: Idealny prezent na dzień kobiet
Dzień kobiet zbliża się wielkimi krokami, jeśli więc nie mamy pomysł na to, jak go uczcić – przedstawiamy klika podpowiedzi. Pamiętajmy, że niezależnie od tego, jak nasz ukochana zaprzecza – nie możemy zapomnieć o uczczeniu tej okazji.

3: Najgorsze i najlepsze prezenty na dzień kobiet
Dzień kobiet, to nie tylko doskonała okazja do wspólnego świętowania. Często to właśnie nietrafione prezenty sprawiają, że światowy dzień kobiet przeistacza się w światowy dzień focha. Niewprawieni w boju panowie mogą popełnić wielkie faux paus i stracić szacunek partnerki. Jakich prezentów unikać, a jakie się sprawdzą?

4: Na to postaw podczas uwodzenia
Czy chcesz lepiej sobie radzić z dziewczynami? A może masz już po prostu serdecznie dość tego, że ciągle jesteś sam lub nie układa ci się z tymi dziewczynami, z którymi próbujesz się umówić?

5: Treserki męskich spojrzeń
Prawdziwa kobieta wie, jak przyciągnąć i zatrzymać męski wzrok. Z niektórymi cechami po prostu trzeba się urodzić, pozostałych można się nauczyć. Opiszę tutaj kilka zaklęć, które pozwolą zaczarować upatrzonego mężczyznę.

6: Jak zmusić faceta do remontu?
Remont jaki jest – każdy wie. Właściwie to samo dotyczy faceta. Zmusić ten gatunek do pracy nadobowiązkowej to ciążka sprawa. Jak sprawić, żeby sam wziął się do odświeżenia domu?

7: Randka inna niż wszystkie
Jeśli mamy dość banalnych, schematycznych spotkań, zabierzmy swoją sympatię na randkę inną niż wszystkie. Nawet w stałym związku, warto znów obudzić uśpioną magię.

8: Współczesne czarownice
Od wieków, kobiety poszukiwały tajemnej wiedzy, która skutecznie odurzy mężczyzn. Te, którym udało się posiąść dar przyciągania męskich spojrzeń, często padały ofiarą oskarżeń o magię. Współczesne kobiety nie boją się tych posądzeń - wręcz przeciwnie - odważnie i świadomie sięgają po sprawdzone triki.

9: Prezent dla męża na 50 urodziny – trudny wybór?
Kobiety zawsze mają problemy z prezentami dla mężczyzn, a mężczyźni drapią się po głowie zastanawiając, co podarować swojej najdroższej żonie… Tym większy problem mają panie, kiedy ich ukochany partner życiowy obchodzi okrągłą rocznicę. I co teraz? Jaki wybrać prezent dla męża na 50 rocznicę urodzin?

10: Jaki alkohol na randkę?
Zabierając dziewczynę na randkę należy pamiętać o wielu rzeczach, bo przecież diabeł tkwi w szczegółach. Dlatego nie wolno zapominać o kwiatach, czystej i pachnącej koszuli, miłych gestach, zjawieniu się na czas oraz... o alkoholu.


Strona 1 z 2
[1]   [2]  
© 2011 Artykulis.pl