Idealny prezent dla mężczyzny

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: E.P.

Czytano: 473 razy | Kategoria: Relacje międzyludzkie | Ilość słów: 396 | Data: Wed, 20 Mar 2013 | 11 komentarzy

Mężczyźni wcale nie mają wcale takiego idealnego życia. W wielu kwestiach mają oni bardzo smutne życie. Jedną z nich jest ta, dotycząca otrzymywanych prezentów. Nie wiadomo dlaczego, ale mężczyźni. Zazwyczaj dostają nudne i schematyczne prezenty. Jak przełamać ten trend?

Skarpetki, krawat czy też kolejna piżama – te przedmioty to koszmar wielu facetów. Ta trójca to pewniaki, które często powracają do panów, przy każdej możliwej okazji. Nie chodzi o to, że prezenty te nie są praktyczne, jednak raczej ich widok nie przyspiesza bicia serca i nie powoduje nagłego wstrzyknięcia hormonu szczęścia. Warto jednak zadbać o panów i pomóc im odzyskać wiarę w naprawdę ciekawe prezenty. Przedstawiamy kilka propozycji prezentów, które pozytywnie zaskoczą niemal każdego pana.

Piję tylko Ballantine’a

Whisky to jeden z najszlachetniejszych trunków na ziemi. Jego smak i aromat to prawdziwa uczta dla koneserów. Dodatkowo, Ballantines uznawany jest za bardzo męski trunek. Niezależnie od tego czy ten, którego chcemy obdarować jest fanem whisky czy nie – taki prezent z pewnością połechce jego męskość, a ten poczuje się jak prawdziwy twardziel. Dodatkowo, możemy załączyć specjalny kieliszek do whisky i książeczkę, dotyczącą sposobów i sztuki picia whisky. Ballantines można kochać albo nienawidzić, jednak jedno jest pewne – nie można pominąć jego szlachetnej historii i wielowiekowej tradycyjnej receptury.

Dawka adrenaliny

Najlepsze, co możemy dać mężczyźnie to solidna dawka emocji i adrenaliny. Nic tak nie rozbudza uśpionego mężczyzny, jak wyzwania i przygoda. Sprawmy, aby facet wyskoczył z ciepłych kapci i wskoczył na ekstremalny teren. Załatwmy naszemu lubemu dziką przygodę np. na torze offroadowym. Mogą to być także wyścigi na quadach czy też wielkie starcie paintballowe. Można także załatwić praktyczne zajęcia ze szkoły przetrwania lub ekstremalny spływ kajakowy lub skok ze spadochronem albo na bungee. Każda forma rozruszania jest dobra, najważniejsze, aby pobudzić w facecie jako zapomnianą, dziką stronę.

Prezent spersonalizowany

Upolowanie idealnego prezentu wymaga długiej obserwacji i wprawnego oka. Zamiast stawiać na nudne pewniaki, po prostu obserwujmy i wyciągajmy wnioski. Jeśli mężczyzna najchętniej zatapia się w prasie i regularnie poszerza swoją wiedzę – postarajmy się sprezentować mu prenumeratę jego ulubionej gazety albo wydawnictwo tematyczne. Możemy też po prostu dać mu karnet na zakupy w jego ulubionym sklepie czy księgarni. Jeśli zauważyliśmy, że zapatrzył się na jakąś witryną albo zainteresował się jakoś gadżetem w sklepie- zapamiętujmy to i wykorzystujmy przy wyborze idealnego prezentu.Podpis


Rating: Not yet rated

Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.
© 2011 Artykulis.pl