Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Relacje międzyludzkie

1: Najlepszy prezent urodzinowy
Urodziny to wspaniała uroczystość w czasie której wszyscy będą świętować razem z nami. Pojawia się także prezenty i o ile jesteśmy solenizantem to my możemy decydować czy dany upominek nam się spodoba czy nie o tyle jeśli to my kupujemy komuś prezent często borykamy się z problemem co to ma być.

2: Geje i lesbijki w Polsce - jak spędzają czas?
Geje i lesbijski w Polsce mogą mieć powody do zadowolenia, w ciągu ostatnich kilku lat doszło bowiem do wielu pozytywnych zmian poprawiających ich położenie.

3: Idealny prezent dla mężczyzny
Mężczyźni wcale nie mają wcale takiego idealnego życia. W wielu kwestiach mają oni bardzo smutne życie. Jedną z nich jest ta, dotycząca otrzymywanych prezentów. Nie wiadomo dlaczego, ale mężczyźni. Zazwyczaj dostają nudne i schematyczne prezenty. Jak przełamać ten trend?

4: Jak pocieszyć osobę pogrążoną w żałobie
Każdy człowiek doświadcza żałoby w inny sposób. Jedni wolą wyrażać swe emocje, drudzy przeżywać wszystko w milczeniu. W czasie jej trwania powinniśmy stanowić dla bliskich zmarłego prawdziwe wsparcie – najważniejsze, by być blisko, jednocześnie za bardzo się nie narzucając.

5: Kartki świąteczne jako miły gest.
Czas Świąt to chwila gdy można zatroszczyć się nie tylko o kontakt z bliskimi, lecz także z współpracownikami, klientami i kontrahentami przedsiębiorstwa.

6: Pokolenie WHY
Obecni 20-30 latkowie coraz częściej przełamują utarte, zawodowe schematy. Coraz częściej odchodzą oni od kultu pracy na rzecz spełniania swoich marzeń. Młodzi ludzie, zadają coraz wiele pytań, z których najważniejsze jest to - czym jest szczęście i dlaczego coraz mniej osób go doświadcza. Nadchodzi pokolenie WHY.

7: Wakacyjne szaleństwa
Wakacje nie są po to, żeby się ograniczać i pilnować na każdym kroku, jednak nie można pozwalać sobie na wszystko, bo skutki mogą być opłakane. Lista urlopowych szaleństw może się ciągną c w nieskończoność. Oto najczęściej spotykane.

8: Urodziny u rodziny
Nie zawsze trzeba obchodzić urodziny w gronie wielu znajomych na szalonej imprezie. Niektórzy wolą kameralny klimat. Dlatego przyjęcie urodzinowe może odbyć się w domu, tylko w gronie bliskiej rodziny.

9: To się w głowie nie mieszczuch
Mieszczuch – czy to brzmi dumnie? Coraz częściej miasta są zdradzane na rzecz wsi, jednak wciąż słowo: „wieśniak” traktowane jest jako obraźliwe.

10: Żałobna baza plotek – czyli stypa po polsku
Stypa jest w naszej kulturze naturalną kontynuacją pogrzebu. Tyle, że na cmentarzu wylewa się gorzkie łzy, zaś na stypie dominuje gorzka wódka. Widmo goryczy jest obecne, choć nabiera innego znaczenia.


Strona 1 z 2
[1]   [2]  
© 2011 Artykulis.pl