Royal Canin – jakość i zadowolenie pupili

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: joko

Czytano: 568 razy | Kategoria: Pozostałe | Ilość słów: 401 | Data: Fri, 20 Dec 2013 | 0 komentarzy

Odpowiednie odżywanie się zwierząt domowych gwarantuje im optymalny rozwój, energię na cały dzień oraz prawidłowe działanie poszczególnych układów ich organizmu.

Niestety, podawanie resztek obiadowych czy przypadkowo wybranych karm każdego dnia najczęściej przynosi całkiem inne efekty – zwierzęta słabną, tracą chęć do zabawy, starają się poszukiwać pożywienia w obrębie innych miejsc, jeżeli tylko jest to możliwe. Uniknięcie tego jest całkiem proste. Wystarczy zrezygnować ze stosowanych do tej pory norm podawania pokarmu psom czy kotom, decydując się na produkty pełnowartościowe.

Całkiem ciekawą ofertę osobom zainteresowanym przedstawia Royal Canin, czyli jeden z producentów karm dla psów i kotów, który szczególną uwagę poświęca poszczególnym cechom zwierząt. Zachęca on do określenia ich wagi, wieku, rasy czy chociażby nieprawidłowości związanych z funkcjonowaniem poszczególnych układów, aby wybrać karmę, która najbardziej przypadnie do ich gustu. Szczególnie atrakcyjne możliwości określenia tego rodzaju cech gwarantuje strona internetowa Royal Canin. Wystarczy wejść na nią, odpowiedzieć na osiem pytań dotyczących wyżej wymienionych kwestii oraz kilku innych , a następnie zapoznać się z opisem sugerowanej karmy. Producent zadbał o to, aby swoim klientom dostarczyć możliwie jak najwięcej informacji na temat produktów oferowanych ich psom oraz kotom. Właśnie dzięki temu każda karma posiada szczegółowe informacje dotyczące jej zastosowania i podawania, a także, co w większości przypadków jest najważniejsze, składu – zapewnienie zwierzętom dostępu do odpowiedniej ilości witamin, białka czy soli mineralnych jest bardzo ważne, gdyż to właśnie one w znaczącym stopniu wpływają na rozwój psów oraz kotów. Warto zawsze wziąć to pod uwagę, troszcząc się o wybór najlepszego pożywienia.


Royal Canin wyznaczył sobie kilka punktów, które zawsze stara się realizować, oferując swoim klientom karmy dla psów oraz kotów. Przede wszystkim dba on o jej jakość – nieważne, czy karma jest sucha, czy mokra. Każda powinna odpowiadać wymaganiom smakowym większości psów, a wszystko dzięki wykorzystywaniu tylko i wyłącznie świeżych i pełnowartościowych składników. Zapewnia on także zadowolenie praktycznie każdego klienta, któremu zależy na zapewnieniu odpowiednich warunków rozwoju swojemu zwierzakowi. Jeżeli jego pupil z przyjemnością spożywają podaną karmę Royal Canin, ich opiekunowie mogą odetchnąć z ulgą.Podpis


Rating: Not yet rated

Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.
© 2011 Artykulis.pl