Postanowienia noworoczne

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: Karolina

Czytano: 878 razy | Kategoria: Pozostałe | Ilość słów: 305 | Data: Thu, 14 Nov 2013 | 43 komentarzy

Z nowym rokiem większość z nas wiążę wielkie nadzieje. Wraz z 1 styczniem staramy się wprowadzić w życie wielkie zmiany. Mimo iż nie każdemu się udaje ich dotrzymać, to każdego kolejnego roku stawiamy przed sobą następne wyzwania.

Które z nich są najczęściej wybierane przez Polaków?

Tym razem na pewno schudnę
Nowy rok to idealny czas na rozpoczęcie diety i uprawiania sportu. Po świętach Bożego Narodzenia czujemy się ciężsi o kilka kilogramów, zatem warto wziąć się za siebie. Co w tym celu robimy? Kupujemy wygodne dresy, karnety na fitness, siłownie i staramy się przynajmniej 2 razy w tygodniu zrobić coś dla duszy i ciała. Niektórzy próbują również swoich sił w domowym zaciszu. Wtedy to kupują orbitreki lub gry fitness do najnowszego PS.


Wreszcie zmienię pracę
Jak to w naturze Polaków bywa – narzekamy na wszystko. Jednym z najczęstszych topików narzekania jest praca. Albo za mało zarabiamy albo nie lubimy współpracowników albo mamy do niej za daleko. To tylko trzy z licznych powodów, dla których marzymy o innej pracy. Co robimy? Uaktualniamy cv, zapisujemy się na przydatne kursy i próbujemy sił w innych dziedzinach życia.


Znajdę drugą połówkę
Być może to postanowienie tyczy się młodszych ludzi, ale nie tylko. Będąc również w starszym wieku można wciąż być na etapie poszukiwań. Tym samym, niektórzy wręcz czekają do nowego roku, by zmienić tę o wielkim znaczeniu część życia.


Wyjadę na porządne wakacje
Urlop to jeden z bardziej oczekiwanych momentów, na które czekają wszyscy pracownicy. Nie każdy jednak może pozwolić sobie na wyjazd w ciepłe kraje. Miejmy nadzieję, że w tym roku się uda.


Zaoszczędzę trochę pieniędzy
Nie każdego pieniądze się trzymają. Wraz z nowym rokiem chcemy zatem trochę zaoszczędzić i odłożyć na lokatę. Czy da się ograniczyć wydatki? Cóż, jest coraz ciężej, ale dla chcącego nic trudnego.

A jakie będą Twoje postanowienia noworoczne?

Podpis


Rating: Not yet rated

Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.
© 2011 Artykulis.pl