Artykuły w kategorii: Pozostałe

41: Kac – jak zapobiegać, jak leczyć?
Budzisz się rano, jednak jeszcze nie otwierasz oczu. Czujesz, że coś jest nie tak – chce Ci się niesamowicie pić, ale nie masz siły sięgnąć po butelkę z wodą, mimo że znajduje się pół metra od łóżka.

42: Jak zachować się w restauracji?
Zaproszenie do restauracji jest bardzo życzliwym gestem, ale przyjmując zaproszenie należy pamiętać o zasadach dobrego wychowania.

43: Przetransportowanie zmarłych bliskich
Z pewnością wszystkie osoby zmarłe przebywające poza granicami kraju w celach zarobkowych, w sezonie chciałyby być pochowane według wyznania i preferencji.

44: Przewóz zwłok - co warto wiedzieć?
Przewóz zwłok dla każdej rodziny jest rzeczą bardzo ważną, szczególnie w przypadku, kiedy osoba bliska umarła z dala od miejsca zamieszkania i pochówku.

45: Kilka słów o gumowcach
Co można napisać o gumowcach? Otóż bardzo dużo, tym bardziej, że to już nie tylko buty ubierane podczas ulewnego deszczu najczęściej przez dzieci, ale także obuwie robocze stosowane w wielu branżach przemysłowych.

46: Savoir-vivre w restauracji
Wyjście do wykwintnej restauracji to nie tylko zjedzenie wyśmienitego posiłku podanego w wykwintny sposób. To także obowiązek przestrzegania zasada dobrego wychowania.

47: Degustacja whisky
W 2011 roku Polacy kupili aż o 35 procent whisky więcej niż w roku 2010. Jednak nie znaczy to, że wiemy jak powinno się pić ten wykwintny alkohol.

48: Snob na imprezie
Snob, szpaner, buc, pozer, burżuj – jak jeszcze można określić osobę, która „nosi się” na imprezie? Ważniak, fanfaron, bufon? Nie ważne. Jakkolwiek nie nazwiemy jegomościa – snob pozostanie snobem.

49: Podejmowanie decyzji – krok po kroku
Kiedy stajemy przed trudnym wyborem, bardzo ważne jest dla nas podejmowanie decyzji najlepszych, najłatwiejszych i najbardziej skutecznych. Nie każdy posiada zdolności, które mu w tym wyborze pomogą, dlatego warto trenować swój charakter!

50: Jak sprowadzić zwłoki z zagranicy
Śmierć bliskiej osoby zawsze jest ciosem dla rodziny i przyjaciół. Szczególnie w sytuacji, gdy nikt się jej nie spodziewa. Czasami śmierć zastaje bliskich podczas wyjazdu poza granice Polski, a wtedy trzeba dopełnić wielu formalności, aby sprowadzić ciało do kraju.


Strona 5 z 6
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]  
© 2011 Artykulis.pl