Artykuły w kategorii: Pozostałe

31: Planowanie własnego pogrzebu
Nie możemy przewidzieć daty własnej śmierci, możemy za to przewidzieć to, jak będzie wyglądał nasz pogrzeb. Od niedawna, na polskim rynku coraz pojawiła się usługa, pozwalająca na szczegółowe zaplanowanie swojego ostatniego dnia na ziemi.

32: Przywóz zwłok do kraju z USA
Migracja zarobkowa do innych krajów jest wciąż sprawą oczywistą, i wciąż spotyka się z powszechną aprobatą. Wiele osób decyduje się na wyjazd jedynie na kilka lat, by potem spokojnie wrócić do kraju i rozkręcić może jakiś własny mały biznesik.

33: Z prochu powstałeś i w diament się obrócisz
Ludzie różnie radzą sobie z odejściem bliskiej im osoby. Coraz więcej chce zawsze posiadać cząstkę zmarłego przy sobie. Umożliwia to nekrobiżuteria. Popularna w Stanach Zjednoczonych i niektórych krajach Europy.

34: Jak prać bieliznę?
Niby prosta czynność, ale nadal kobiety popełniają wiele błędów podczas prania bielizny. Nie można taktować biustonoszy i bielizny termoaktywnej jak zwykłego prania. Wymagają one innego traktowania.

35: Międzynarodowy transport zwłok
Sprowadzenie ciała do kraju ojczystego to sprawa zasadniczo bardzo skomplikowana jeśli chodzi o kwestie niezbędnych nam dokumentów. Same druki można zaleźć albo w internecie lub też w odpowiednich urzędach gminnych.

36: Impreza w autobusie lub w tramwaju?
Choć środki komunikacji miejskiej z imprezą nie wiele mają wspólnego na pierwszy rzut oka i kojarzą się zazwyczaj z dojazdem do pracy, to mogą być klubami na kółkach.

37: O czym pamiętać organizując wieczór panieński?
Wieczór panieński to wyjątkowy dzień dla przyszłej panny młodej. Powinien być dobrze przemyślany przy wzięciu pod uwagę wielu czynników. Tylko wtedy będzie wieczorem niezapomnianym w pozytywnym sensie.

38: Wieczór kawalerski w kasynie
Pomysłów na spędzenie wieczorów kawalerskich jest bardzo wiele. Najpopularniejszym z nich jest zabawa w klubie muzycznym. Można też pójść w stronę adrenaliny i poszaleć na quadach, paintballu lub skoczyć ze spadochronem.

39: W jakiej temperaturze zamarza...
Podstawy fizyki, z którymi stykamy się na co dzień, a o których często nie mamy pojęcia. Okazuje się, że warto tu wiedzieć nico więcej. Przykładowo, przy jakiej temperaturze poniżej zera nie uda nam się odpalić samochodu, podczas jakiej temperatury nie powinniśmy pracować lub czy wódka może zamarznąć?

40: Ogłoszenia - dobry sposób na nietrafione zakupy
Internetowe zakupy to już nie nowość z usług internetowych sklepów, aukcji, czy ogłoszeń korzysta większość internautów, do najczęściej kupowanych artykułów należą książki płyty, sprzęt RTV, czy AGD.


Strona 4 z 6
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]  
© 2011 Artykulis.pl