Artykuły w kategorii: Pozostałe

21: Do czego wykorzystywać przypinki?
Wyróżnić można bardzo wiele rodzajów ozdób ubrań, jak chociażby broszki czy przypinki. Podczas gdy te pierwsze cieszą się wykorzystywaniem przede wszystkim ze względu na ich atrakcyjność oraz podkreślanie stylu.

22: Chcesz zostać milionerem? Pojedź do Uzbekistanu!
Uzbekistan może zaoferować podróżnym nie tylko piękne zabytki i spektakularne krajobrazy. Ten niepozorny i mało znany na arenie międzynarodowej kraj daje także przyjezdnym unikalne i bezcenne poczucie… bycia milionerem.

23: Formalności skieruj na zakład pogrzebowy
Śmierć kogoś z rodziny jest wydarzeniem tragicznym. Ci, którzy pozostają wśród żywych nie potrafią w tu uwierzyć i pogrążają się w żałobie, nawet jeśli zmarły długo chorował, a śmierć w pewnym sensie była dla niego wyzwoleniem od cierpień. Nie mamy wtedy głowy do wszelakich formalności.

24: Zakład pogrzebowy odnowi nagrobek Twoich bliskich
Jakie są polskie cmentarze każdy widzi: większe, mniejsze, nowsze, starsze, mniej lub bardziej zadbane, ale prawie wszystkie odświętnie ,,wystrojone” na Święto Zmarłych – czyli pierwszego listopada.

25: Jakie świadczenia przysługują w wyniku wypadku przy pracy?
Każdy wypadek przy pracy należy zgłosić inspektorowi BHP, który sporządza odpowiedni protokół będący następnie podstawą do wypłacenia odszkodowania.

26: Nowoczesne organizery i ich zalety
Nowoczesnym i nadzwyczaj efektywnym sposobem na szybkie zorganizowanie zawartości swojej torebki jest zainwestowanie w modny i użyteczny organizer do torebki. W niewielkich kieszonkach zmieści on z powodzeniem wszelakie damskie drobiazgi.

27: Być jak Brigitte Bardot
Gwiazda kina lat 50. i 60. Najbardziej rozpoznawalna blondynka na świecie. Kipiąca kobiecość. Symbol seksu. Prawdziwa ikona stylu, która inspiruje do dziś, a ponadto nieprzeciętna osobowość. Federico Fellini powiedział o niej: „Gdyby nie istniała, trzeba by ją wymyślić”.

28: Kosz słodyczy jako prezent
Kosz słodyczy to ciekawy, a także nadający się na wiele przeróżnych okazji upominek. Potrafi uratować każdą sytuację, kiedy zupełnie nie mamy pomysłu na prezent. Doskonale nadaje się na prezent dla bliskich, jak i pracowników firmy, czy nauczycieli.

29: Do czego wykorzystuje się sól drogową?
Sól znana była od czasów starożytnych i służyła najczęściej jako doskonały konserwant mięsa, ułatwiający jego przechowywanie. Była wykorzystywana jako cenny środek płatniczy, a starożytny Rzym osiągnął tak wysoką pozycję właśnie dzięki szlakowi solnemu, który ciągnął od wybrzeża Italii aż po Apeniny.

30: Jak zapachy wpływają na naszą psychikę?
Rozmaite wyciągi z roślin, ich owoców czy syntetycznie preparowane aromaty to współcześnie prawdziwy przemysł, wart fortunę. Nie dziwi to, gdy zdamy sobie sprawę jak czuły jest zmysł węchu.


Strona 3 z 6
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]  
© 2011 Artykulis.pl