Artykuły w kategorii: Pozostałe

1: Zadania firmy pogrzebowej
Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że nie będziemy żyć wiecznie. Śmierć jednak zawsze zaskakuje, szczególnie jeżeli odchodzą od nas bliskie osoby. W takich momentach trudno zapanować nad emocjami i skupić się na sprawach przyziemnych.

2: Kształt urny nie musi być standardowy!
Kształt urny jest bardzo charakterystyczny. Na tyle, że wszelkie odstępstwa od normy traktowane są jako swoista ciekawostka. Przyjrzyjmy się pokrótce kształtom urn i wzorom na nich – które z nich wydają się być fanaberią, a które przydają powagi w obliczu majestatu śmierci?

3: Święta typowe inaczej
O ile można spodziewać się, że swój dzień w kalendarzu mają pies, kot czy nawet niedźwiedź, to Dzień Wierzby czy Dzień Budyniu może już wzbudzić zdziwienie. Przyjrzyjmy się kilku niecodziennym przykładom świąt.

4: Tłumacz rosyjski i jego usługi
Tłumacze oferują całkiem obszerny zakres usług, skupiając się na współpracy zarówno z osobami prywatnymi, jak i firmami. W przypadku ważnych dokumentów zawsze warto skorzystać z pomocy specjalistów.

5: Royal Canin – jakość i zadowolenie pupili
Odpowiednie odżywanie się zwierząt domowych gwarantuje im optymalny rozwój, energię na cały dzień oraz prawidłowe działanie poszczególnych układów ich organizmu.

6: Pogrzeb Janomamów
Po drugiej stronie oceanu dzieją się rzeczy, o których nie mamy pojęcia. To rzeczy, o których zbyt dużo się nie mówi, raczej nie zobaczymy ich w telewizji, ani nie posłuchamy o tym w radiu. To rzeczy, które są mało komercyjnie z racji swojej zbyt wysokiej nieprzewidywalności, przekraczania pewnych granic.

7: Czy wiecie, że w Korei udaje się pogrzeby?
Na samym wstępie powinniśmy się bardzo dobrze zastanowić, czy w obecnych czasach jakaś rzecz jest nas w stanie jeszcze zaszokować? Jak długo nie chcielibyśmy się z tą tezą sprzeczać, to nie zdementujemy ostatecznie wersji, że takich spraw jest coraz mniej.

8: Postanowienia noworoczne
Z nowym rokiem większość z nas wiążę wielkie nadzieje. Wraz z 1 styczniem staramy się wprowadzić w życie wielkie zmiany. Mimo iż nie każdemu się udaje ich dotrzymać, to każdego kolejnego roku stawiamy przed sobą następne wyzwania.

9: Jaki wybrać prezent pod choinkę
Zbliża się gorączkowy okres Świąt Bożego Narodzenia i bieganiny związanej z zakupem ciekawych prezentów gwiazdkowych. Już dziś warto dobrze przemyśleć ich wybór i nie zostawiać zakupów na ostatnią chwilę.

10: Ręczniki papierowe i ich zastosowanie
Wykorzystywanie ręczników papierowych staje się coraz popularne. Niewiele osób jednak zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele możliwości one oferują. Okazuje się, że mogą one być wykorzystywane w zdecydowanie większej liczbie sytuacji niż tylko toaleta publiczna czy kuchnia.


Strona 1 z 6
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]  
© 2011 Artykulis.pl