Artykuły w kategorii: Samochody

1: moje ukryte pasje
Produkcja pierwszej wersji Mazdy 3 rozpoczęła się w 2003 roku. Od tego czasu liczba jej zwolenników nieprzerwanie rośnie. Nie dziwi też to, że wraz z rosnącym zainteresowaniem tym zadziornym i eleganckim kompaktem, producenci ulepszają kolejne wersje „trójki”.

2: Elektrohydrauliczny układ wspomagania kierownicy
Wspomaganie układu kierowniczego stało się praktycznie standardowym wyposażeniem pojazdów opuszczających obecnie fabryki. Nie posiadają go jedynie niektóre małe i ubogo wyposażone samochody.

3: Valeo – sposób na dobre wycieraczki
Bezpieczna jazda samochodem uzależniona jest bezpośrednio od dobrej widoczności. Podczas złych warunków atmosferycznych, na które składają się opady deszczu lub śniegu niezbędnym wyposażeniem samochodu stają się niezawodne wycieraczki. Jednym z najlepszych producentów tego typu akcesoriów jest francuska marka Valeo.

4: SUV na miarę współczesności
Czym powinien charakteryzować się SUV prawdziwie dobrej jakości? Odpowiedź wydaje się być banalnie prosta. Dobry pojazd tego typu powinien być wyposażony przede wszystkim w rewelacyjny silnik, a także posiadać bogate wyposażenie i świetnie się prowadzić. Taka właśnie jest Mazda CX-5.

5: Kontrola pojazdów i ich położenia
Jeśli chodzi o samochody to są one powszechnie wykorzystywanymi maszynami praktycznie w każdej dziedzinie gospodarki. Znacząco ułatwiają one działanie na wielu płaszczyznach i dlatego też sięga się po nie bardzo chętnie.

6: Hyundai – od koncernu budowlanego po motoryzacyjny
Firma Hyundai ma swoje początki w 1947 roku, kiedy to Chung Ju-Yong założył koncern budowlany Hyundai Engeenering ans Construction w Korei Południowej.

7: Zalety samochodów typu SUV
W ostatnich latach ogromną popularność zdobywają samochody typu SUV. Wiele osób z pewnością zastanawia się, czym kierują się coraz liczniejsi nabywcy aut takich jak Hyundai ix35 czy Chevrolet Captiva.

8: Za co kochamy hatchbacki?
Małe samochody przemieszczające się szybko i sprawnie po zatłoczonych ulicach wpisały się już na dobre w krajobraz miejski. Hatchbacki cieszą się niesłabnącą popularnością i posiadają swoją grupę zwolenników. Nic dziwnego, są funkcjonalne, uniwersalne i wszędzie się zmieszczą.

9: Maluch, na którym możesz zawsze polegać
Mazda2 to małe, miejski autko o zadziornym charakterze i ciekawej stylistyce. Jego sportowych wygląd przypadnie do gustu zarówno kobietom, jak i mężczyzną. Bezawaryjność, dynamiczne i pewne prowadzenie, oraz zredukowane zapotrzebowanie na paliwo to zalety, które doceni każdy kierowca.

10: 2.3. Hyundai i30 – kompaktowy samochód uniwersalny
Nie da się ukryć, że samochody kompaktowe posiadają niezwykle uniwersalny charakter. Z jednej strony nie są za duże, ale za to - wygodne i pojemne. Świetnie sprawdzają się w trasie, ale też znakomicie radzą sobie w mieście. Czego więc chcieć więcej?


Strona 1 z 4
[1]   [2]   [3]   [4]  
© 2011 Artykulis.pl