Artykuły w kategorii: Porady

21: Eco-driving – jak jeździć tanio?
W stolicy litr benzyny już od jakiegoś czasu kosztuje 6 złotych, sytuacja ta pewnie będzie miała miejsce i w całym kraju – to tylko kwestia czasu. Co w takiej sytuacji zrobić? Zrezygnować z jazdy samochodem na rzecz roweru czy też komunikacji miejskiej? Niekoniecznie! Wystarczy jeździć ekonomicznie.

22: Drożejąca benzyna – jakie alternatywy?
Czy jeszcze ktoś pamięta czasy, kiedy litr popularnej „bezołowiówki 95” kosztował 3,20 zł? Gaz można było dostać za 1,5 zł i bardziej opłacało się podróżować samochodem, aniżeli pociągiem, choćby trzeba było dojechać na drugi koniec kraju. Można by powiedzieć „było minęło”.

23: Autem na ferie zimowe
Ferie zimowe już się rozpoczęły i część województw już korzysta z ich dobrodziejstw. Już teraz można powiedzieć, że są udane, bo zima dopisuje. Coraz więcej osób wyjeżdża do zimowych kurortów, żeby pojeździć na nartach, snowboardzie, czy spędzić przyjemne chwile w pensjonatach u podnóża gór.

24: Jak przygotować auto na ferie zimowe?
Mimo że śniegu w Polsce, jak na lekarstwo, ferie zimowe z pewnością się odbędą. Niektórzy spędzą je w domu, inni skorzystają z opcji wysłania dzieci na półkolonię lub zimowisko, jeszcze inni postawią na rodzinny wyjazd w góry, najczęściej samochodem. Jak go przygotować do wyprawy?

25: Na co zwrócić uwagę kupując samochód
Kupno samochodu wiąże się z odpowiedzią na wiele pytań. Wybór jest trudny, zwłaszcza, jeśli pojazdem będziemy poruszali się przez kolejne kilka lat. Jak wybrać, żeby nie kupić bubla? O co zapytać? Na co zwrócić szczególną uwagę? I wreszcie, kiedy być podejrzliwym?


Strona 3 z 3
[1]   [2]   [3]  
© 2011 Artykulis.pl