Artykuły w kategorii: Porady

11: Jazda w zimowych warunkach
Zmieniłeś już opony z letnich na zimowe, wymieniłeś płyn do spryskiwaczy oraz zrobiłeś przegląd techniczny samochodu? Bardzo dobrze, ale zobacz też, jak przygotować się do zimy na drogach w jeszcze inny sposób.

12: Jak zabezpieczyć samochód na zimę?
Nad zabezpieczeniem samochodu na chłodniejsze dni trzeba już wcześniej się zastanowić. Jakie są rozwiązania, aby nasze auto było odpowiednio chronione?

13: Zanim wyjedziesz za granicę, wiedz że...
Coraz większa mobilność sprawia, że coraz częściej wyjeżdżamy za granicę – czy to w celach wypoczynkowych, czy urlopowych. Do sąsiednich państw łatwo dojechać własnym samochodem, ale zanim wybierzemy się na przejażdżkę...

14: Gdzie robić prawo jazdy
Każdy z nas, albo przynajmniej większość z nas, dojdzie w końcu do takiego etapu gdzie zacznie poważnie myśleć nad zrobieniem prawa jazdy i samodzielnym podróżowaniem. Warto wcześniej zapytać znajomych, które ośrodki są przyjazne dla klientów i gdzie warto udać się na egzamin.

15: Jak przygotować klimatyzację na lato?
Coraz więcej samochodów wyposażonych jest w standardzie w klimatyzację. W zimie rzadko się z niej korzysta, jednak wraz z nadejściem pierwszych ciepłych dni szyby wędrują do góry, a chłodne powietrze przyjemnie wypełnia kabinę. O klimatyzację trzeba jednak dbać, żeby uniknąć chorób. Jak to zrobić?

16: Jak zdać egzamin teoretyczny na prawo jazdy - kilka praktycznych rad
Egzamin teoretyczny na prawo jazdy (dotyczy kategorii A, A1, B, B1, C, D oraz T) to test wielokrotnego wyboru składający się z 18 pytań. Aby zdać, musisz odpowiedzieć prawidłowo na co najmniej 16 pytań.

17: Jak kupić samochód żeby nie żałować?
Kupno samochodu nie jest sprawą łatwą – wie o tym każdy, kto choć raz musiał tego doświadczyć. Brak obycia w rynku motoryzacyjnym, rozeznania w takich parametrach, jak przebieg, pojemność silnika, rok produkcji tylko potęgują poczucie zagubienia. Jak wybrać mądrze, spośród tylu ofert?

18: Samochód – jak sprzedać?
O ile kupno samochodu jest łatwe – mamy sporo ofert i o ile posiadamy spore środki, to nasz wybór jest praktycznie nieograniczony. Inaczej sytuacja zaczyna wyglądać w przypadku, gdy role się odwracają. Jak sprzedawać, aby osiągnąć zamierzony cel? O czym szczególnie pamiętać?

19: Kupno samochodu – gdzie szukać?
Samochodów na drogach jest coraz więcej, czego jednak nie przewidziały osoby, zajmujące się projektowaniem dróg. Dziś natężenie jest tak wielkie, że wiele skrzyżowań uchodzi za wyjątkowo niebezpieczne. Nie o bezpieczeństwie na drogach jednak będzie, a o tym, jak kupić samochód.

20: Prawo jazdy – wynik pozytywny i co dalej?
Zdanie egzaminu na prawo jazdy to często wybuch niekontrolowanej euforii. Nie ma się czemu dziwić – nie jest to łatwe zadanie, często towarzyszy mu ogromny stres, przelatany ze szczęściem. Radość jest tym większa, gdy zdaje się go za pierwszym razem, a to naprawdę nieliczne przypadki.


Strona 2 z 3
[1]   [2]   [3]  
© 2011 Artykulis.pl