Artykuły w kategorii: Porady

1: Gadżety przydatne w aucie
Z roku na rok aut na naszych drogach przybywa. Samochody należą do najpopularniejszych środków transportu, zarówno w miastach, jak i poza nim. Nic więc dziwnego, że na rynku pojawia się coraz więcej dodatków i gadżetów usprawniających jazdę. Oto kilka z najpopularniejszych.

2: Użyteczne gadżety dla kierowcy
Kierowanie autem w polskich warunkach nie zawsze jest sprawą lekką, łatwą i przyjemną. Warto więc wspomagać się w trasie wszystkim, czym tylko można. Oto kilka sugestii.

3: Zanim kupisz CB Radio, poznaj zasady użytkowania!
Jak cię słyszą, tak cię widzą – głosi credo posiadaczy CB Radia w pojazdach. Zanim człowiek zdecyduje się na zakup tego przydatnego urządzenia, musi poznać wszelki tajniki użytkowania tego sprzętu.

4: Gadżety zawodowego kierowcy
Na rynku znajdziemy wiele przydatnych gadżetów dla osób, które za kółkiem spędzają niemal połowę życia. Choć znaczna część akcesoriów kusi niewielką ceną, warto zainwestować w coś, co naprawdę poprawi komfort i bezpieczeństwo służbowej podróży, trwającej nawet kilka tygodni.

5: Rowerowe dodatki - opony.
Sklep rowerowy to obecnie coraz liczniejsze punkty sprzedaży, które oferują różnorakie dodatki dla miłośników rowerów. W tej chwili na rower wsiada coraz więcej naszych rodaków, dlatego również sklep rowerowy ma szersze możliwości by się rozwijać.

6: Od wraku do super bryki – tapicerka
Niektórzy szczęściarze mają ten fart, że po uzyskaniu prawa jazdy otrzymują od swoich rodziców ich stare samochody. Czasami są to pojazdy w dobrym, niemalże idealnym stanie, a czasami należą gatunku tragedii na czterech kołach (wszystko zależy od działań poprzedniego właściciela).

7: Niezbędne męskie gadżety
Mężczyzna potrzebuje w swojej garderobie wielu ciekawych rzeczy, po pierwsze budujących profesjonalny wizerunek, a po drugie udoskonalających segregowanie dokumentów. Oczywiście panowie nie mają przy sobie tak wielu elementów, jak panie...

8: Jazdy doszkalające na szkoleniu na prawo jazdy
Przebieg szkolenia na prawko posiada określone ramy czasowe, które precyzyjnie określone są w odpowiednim akcie prawnym. Żeby móc zdobyć uprawnienia kategorii B, powinno się ukończyć naukę składającą się się z 30 godzin wykładów i 30 godzin jazd.

9: Uwaga na złodziei samochodów!
Wielu właścicieli samochodów twierdzi, że nie trzeba im o tym przypominać, a jednak statystyki są zatrważające – w ubiegłym roku łączna wartość skradzionych samochodów wyniosła w Polsce kilkaset milionów złotych.

10: Koło zapasowe
Bez wątpienia na to, jaki rodzaj samochodu posiadamy oraz, na jakie opony postawiliśmy (nawet na nieprzebijalne lub bezdętkowe), to koniecznie powinniśmy posiadać koło zapasowe. Takie koło w przypadku uszkodzenia danej gumy może się okazać wybawieniem.


Strona 1 z 3
[1]   [2]   [3]  
© 2011 Artykulis.pl