Jakie oświetlenie do klubu?

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: bunitas

Czytano: 415 razy | Kategoria: Imprezy | Ilość słów: 328 | Data: Thu, 18 Sep 2014 | 0 komentarzy

Kluby i dyskoteki są obecne w każdym mieście i nie tylko zresztą. Młodzi odwiedzają je tłumnie, jednak stają się coraz bardziej wybredni i nie starcza im już to, co wystarczało kiedyś: parkiet, lasery i muzyka.

Dzisiaj młodzi oczekują czegoś więcej. Na przykład oryginalnego oświetlenia sali.
Do niedawna był to ogromny problem dla właścicielu klubów – za oświetlenie płacili wręcz krocie. Na szczęście na rynku pojawiło się alternatywne rozwiązanie – jest to oświetlenie LED. Wykorzystuje ono najnowszą technologię półprzewodnikową. Lampy LED mają mnóstwo zalet, jednak szczególnie kilka powoduje o tym, że właściciele klubów decydują się właśnie na nie.       
Po pierwsze: tego typu lampki mogą się świecić na wszystkie kolory tęczy. Dają one ogromne możliwości aranżacyjne: posiadając kilka sal tanecznych, można je łatwo utrzymać w różnej kolorystyce, także z wykorzystaniem światła; seledyn, pomarańcz, róż, żółty, niebieski – nie ma kolory w którym nie mogą świecić lampki LED-owe, jeśli chcemy możemy stworzyć w klubie wrażenie kolorowej tęczy.

Po drugie: oświetlenie LED jest efektywne i ekonomiczne. Jedna lampka LED może świecić nawet przez kilka lat, dzięki czemu unika się konieczności wymieniania jej co jakiś czas. Możliwość wymian niedziałających lamp raz na kilka lat jest luksusem, za który nawet warto zapłacić nieco więcej niż za tradycyjną świetlówkę. Zresztą LED-y i tak są bardziej ekonomiczne, bo nie tylko bardziej wydajne, ale jako że kupuje się je rzadziej, są w rezultacie tańsze w użytkowaniu, zwłaszcza, że pobierają też niewielką ilość energii.       
Ponadto korzystając z lamp LED nie trzeba się martwić o pożar, który mogły wywołać żarówki, które się przepalały. Technologia Led pracuje w niskich temperaturach, zatem spełnia wszystkie wymogi BHP – nie zagraża spaleniem klubu w wyniku nieszczęśliwego wypadku.     
Poza tym lampy Led spełniają też wszystkie wymagania ekologiczne – nie zagrażają ani użytkownikom, ani środowisku naturalnemu dzięki temu zyskują aprobatę wszystkich inspektorów, którzy sprawdzają klub przed otwarciem.

Podpis

Oprócz oświetlenia LED w dyskotece, będziesz potrzebował sprzętu od American DJ!


Rating: Not yet rated

Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.
© 2011 Artykulis.pl