Garść atrakcji w samym sercu Wrocławia - Sky Tower!

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: Natalia

Czytano: 351 razy | Kategoria: Kultura i sztuka | Ilość słów: 340 | Data: Sat, 1 Mar 2014 | 0 komentarzy

Kompleks architektoniczny SKY TOWER to chyba najbardziej wyczekiwana inwestycja powstająca w samym sercu Wrocławia. Przyciąga swoim wyglądem, ale dla wielu jest także wspaniała pod względem atrakcji jakie można tylko tam spotkać.

Powierzchnia tego najwyższego budynku we Wrocławiu to bagatela 25 000 metrów kwadratowych. Niby dużo, a jednak nie do końca jeśli wziąć pod uwagę to, ile różnego rodzaju atrakcji w sobie mieści.

Powierzchnia i wysokość to jedno. Drugie to bardzo nowoczesny wygląd, który opiera się na dwóch kondygnacjach.

Co składa się na cały budynek?

Po pierwsze kilkadziesiąt sklepów, po drugie parking, po trzecie apartamenty mieszkalne, po czwarte punkty obsługi, wreszcie po piąte miejsca do ogólnej rozrywki.

Zacznijmy od punktu widokowego. To dokładnie z niego możemy zobaczyć Wrocław z lotu ptaka na wysokości 50 piętra.

Wjazd na punkt widokowy galerii mają wszyscy klienci galerii.

Oprócz punktu widokowego klienci mogą zrelaksować się, z przyjaciółmi na siłowni, podczas gry w bilarda lub w bardzo nowoczesnej kręgielni.

Skybowlink, bo tak nazywa się ta nowoczesna kręgielnia jest czynny codziennie od godziny 10.00 do 23.00. Dla klientów dostępne są 24 tory, wyposażone w dystrybutory Qubica AMF. Do budowy dostarczony został także najnowszy model maszyny ustawiającej kręgle oraz cały osprzęt kręgielni.

Skybowling cieszy się ogromnym powodzeniem, szczególnie dlatego zorganizowano w nim amatorską ligę gry w kręgle oraz zawody dla wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich umiejętności.

Właściciele kręgielni pomyśleli o wszystkim. Dla tych, którzy lubią pograć przy piwku i dobrym jedzeniu przygotowano menu: w którym nie brakuje pyszności na ciepło i zimno.

Sky Tower z pewnością potrzebuje jeszcze troszkę czasu na to by całkiem rozwinąć skrzydła już dzisiaj jednak wiadomo, że za niedługi okres stanie się miejscem w którym większość Wrocławian będzie chciała mile spędzać czas.

Tymczasem już dzisiaj, jeśli nie masz pomysłu na urodziny, mile spędzenie czasu, koniecznie sprawdź ofertę tego bardzo nowoczesnego miejsca.

Więcej na temat kręgielni we Wrocławiu także tu: http://skybowling.pl/web/ Podpis


Rating: Not yet rated

Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.
© 2011 Artykulis.pl